Ilu ja mood

Allahindlus ilma naljata ehk Parimate allahindlustega Ameerika luksus(veebi)poed (4)

Eiris Teeveere, 16. jaanuar 2016 06:00
Foto: Vida Press

Veebipoodides ostlemine on järjest populaarsemaks muutumas ning seetõttu võiks teada ka kõige paremaid diile, mida allahindluse ajal veebist leida võib. Kõige suuremad protsendid on allahindlushooajal aga just Ameerikas.

Kuigi allahindlushooajal Ameerikasse šoppama minek on kallis lõbu ning enamikul inimestel pole võimalik vaid selleks puhuks üle Atlandi lennata, siis tegelikult on võimalik sealsetest megaallahindlustest osa saada ka siin Eestis. Nimelt on enamikul sealsetel tuntud kaubamajadel veebipoed, kus on allahindlused täpselt sama ägedad kui poes. Kes nimelt veel ei tea, siis just Ameerika on see koht, kus disainerikingad, või mõni disainerirõivas on võimalik allahindluselt napsata 90protsendilise allahindlusega. Tõsi, Ameerikast tellides peab arvestama tollimaksuga, kuid nii mõnelgi juhul on isegi tollimaksu lisandumisel võit väga suur.

Loomulikult on Ameerikas poode ja kaubamajasid väga palju, kuid kuna allahindlusel tasub siiski šopata just seal, kus muul ajal see võimalik ei ole, siis alljärgnevalt leiadki sealpool ookeani tuntud luksuskaubamajad (ühe väikese erandina kiirmoekett, mida lihtsalt peab teadma), mis on tänu oma suurejoonelistele allahindlustele tuntud terves maailmas.

Samal teemal

14.01.2017
Ellujäämisjuhend allahindlustel šoppajale ehk Kuidas kulutada vähe, saada palju ja pärast mitte põdeda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee