PULMAJÄRGNE SUUDLUS: Ka Halliste kiriku ees, kus paar abiellus, suudles president avatud silmadega, samas kui Ieva silmad olid suletud. Ehk on president Ilves lihtsalt üks neist meestest, kes eelistabki suudelda silmad lahti?Foto: Raigo Pajula
Õhtuleht.ee 16. jaanuar 2016 06:00
President Ilves suudleb pulmafotodel oma vastset kaasat Ievat lahtiste silmadega.

President Ilves suudleb pulmafotodel oma vastset kaasat Ievat lahtiste silmadega.

Huuled on keha kõige erogeensem tsoon ning suudlemine seega üks intiimsemaid tegevusi, mida partnerid teha saavad. Suudlemistehnikaid on erinevaid, just nagu inimesi. Kuid mida arvata, kui ühel partneril on sellisel intiimsel hetkel silmad lahti? Kuigi linnalegend väidab, et see näitab tunnete puudumist, ei pruugi alati kõik olla nii tumedates toonides.

Lahtiste silmadega suudlemise ere näide on hiljuti naitunud president Toomas Hendrik Ilves. Tema ja Ieva pulmapilte vaadates märkab terav silm kohe presidendi avatud silmi. Kui uskuda nüüd linnalegendi, peaks see tähendama, et meie riigipeal puuduvad oma vastse abikaasa vastu tunded.

Samal teemal

Kommentaarid  (30)

Ei. Ei,,,,, 18. jaanuar 2016 09:47
Nüüd siis näevad meie Eesti, Läti ja veel kogu maailma rahvad, kui madalale meie nii nimetatud ajakirjandus on langenud...jube! Mis hariduse ja põhimõtetega inimesed meie ajakirjanduses küll töötavad. Kas nad üldse mitte millestki aru ei saa? Seda pole nendele vist tõesti mõtet rääkida, kui inteligentne ja haritud naine on meie presidendi abikaasa. Ja see on väga suur asi. Tema lapsed on tema omad ja see pole mitte kellegi teise asi, kuidas ja mis. Pealegi, ma olen aru saanud, et Ieva kasvatab nendest korralikud ja haritud inimesed.
18. jaanuar 2016 07:08
Mulle ei meeldinud ka Evelin, võlts leivaküpsetaja. No kuid sellest harilikust pliiatsist oli Evelin tõesti ilusam ja mahlakam. Ja teha siin eakast meesolevusest superprintsi on ju lausa naeruväärne. Vanaisa.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS