Ilu ja mood

Hüvasti, siid ja samet. Uus moematerjal on hoopis puit! (3)

Eiris Teeveere, 9. jaanuar 2016 06:00
PUITLIPSUGA MAAILMA VALLUTAMA: Õpilasfirma Pu:lips loojad (vasakult) Roland Osa, Fred Mühls ja Oliver Fred, kes teevad kooli kõrvalt puidust lipse. Foto: Alar Truu

Kui veel mõni aeg tagasi oli moemaailm siidi, kašmiiri ja sameti usku, siis nüüd on sellesse nimekirja lisandunud üks hoopis teisest ooperist materjal, mille moetööstusse jõudmisest poleks osanud und näha ilmselt ükski moeekspert.

Vähemasti teeb kohalikul moemaastikul järjest rohkem ilma puit, millest võib varsti endale soetada ilmselt terve aksessuaaride komplekti. Näiteks võitsid juba mitu aastat tagasi eestlaste südamed puidust prilliraamid ehk Karlid, millele on nüüd ­lisandunud kikilipsud, kellad, rahataskud, ehted ja lipsud.

Viimased ongi puitaksessuaaride perekonna värskeim lisand. ­Nimelt toodavad juba veidi vähem kui pool aastat puitlipse õpilasettevõtte Pu:lips kolm usinat noormeest Fred Mühls, Oliver Nurmik ja Roland Osa. Ettevõttel läheb lausa nii hästi, et juba on lipsude vastu huvi tuntud Ameerikas ja ­Itaaliaski, kuhu hakatakse oma tooteid varsti e-poe kaudu müüma.

Samal teemal

01.04.2016
Trenditeadlik puitlips: suurepärane vestluse algataja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee