.Foto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 14. detsember 2015 09:44
Kui tavaliselt peeti Rootsi kuningakoja kõige luksusejanulisemaks printsessiks printsess Madeleine'i, siis nüüd on tema kõrvale tekkinud ka kuningakoja kõige värskem liige, printsess Sofia, kelle riideid kipuvad sageli olema just kõige luksuslikumad.

Printsess Sofiast on saanud Rootsi meedia üks lemmikuid, eriti juhul, kui on tarvis suuri pealkirju, kui kalleid riideid üks või teine kuningakoja liige kandis. Nimelt kipuvad just tema riideid olema kõige kallimad. Just seetõttu pälvis tähelepanu ka Sofia Nobeli galal kantud tumesinine õhtukleit, mille välimus pälvis küll moekriitikute kiidusõnu, kuid hind lõi nii mõnegi pahviks.

Nimelt on tegemist Oscar de la Renta moemaja loominguga ning nende kodulehe järgi tuleb samasuguse punase kleidi eest välja käia 8690 eurot.

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Maria 14. detsember 2015 11:22
Sofia kleidi eest nii palju maksta...noh, mina poleks küll seda kleiti valinud. Ülemine osa oli kena, kuid alumine seelikuosa oli täielik soperdis.
Minule meeldis kõige rohkem printsess Madeleine oma sinakashallis kleidis, mis sobis imekenasti tema vanaema akvamariinin-tiaaraga. Elegantne, lihtne, imeilus. Silm puhkab.

SISUTURUNDUS