Moeblogija Triinu: ma pean ennast professionaalseks šoppajaks!Foto: Mari Luud
Eiris Teeveere 5. detsember 2015 01:20
Triinu Ollema on üks Eesti moeblogijatest, kelle stiilinippe saab lugeda blogist fashionnotesbytriinu.com.

Kuna Ollema on suur (kunst)karusnahafänn, ­kellel külma ilma vastu pole midagi, vaid hoopis ootab seda, et oma lemmikuid ­jälle kasutusele võtta, siis on ta heaks eeskujuks ka neile, kes praegust aasta­aega sugugi inspireerivaks ei pea ning arvavad, et teist võimalust kui end veidraks kubujussiks riietada polegi.

Nimi: Triinu Ollema
Blogi: Fashion notes by ­
Triinu

Mis ajast blogi pead? 2013. aasta veebruarist, kuid vahepeal oli pikem paus sees. Nüüd olen järjepidevalt bloginud umbes 1,5 aastat.

Miks blogi pidama hakkasid? Tahtsin tutvustada laiemale publikule enda mõtteid moemaailmast. Sõbrad ja tuttavad soovitasid kirjutada erinevatest moenippidest ning näidata enda igapäeva outfit'e. Mõeldud, tehtud!

Millest kirjutad? Kirjutan peamiselt hetkemoest ning kuumimatest trendidest. Näitan enda erinevaid outfit'e ning annan soovitusi, kuidas on lihtsam riideid kombineerida ning millised on minu praegused moelemmikud.

Kuidas oma stiili iseloomustad?Stiil on mugav, kuid alati trendikas ning omapärane, kuna mulle meeldib katsetada erinevate lõigete ning värvidega

Klassikaline argipäeva outfit? Ma ei oskagi kohe ­välja tuua klassikalist, kuna kannan iga päev erinevaid outfit'e kombineerides klassikalist millegi erilisega. Tihedamini kannan tumedates ja mustades toonides riideid ning teksasid.

Peole panen selga: Kleidi või mõne huvitava pluusi koos pükstega.

Kingad: Kingi on minu garderoobis väga palju. Võib isegi öelda, et olen väikest viisi kollektsionäär. Lemmikjalanõud on praegu tossud ja saapad, kuid minu kingakapis on ka väga palju kõrge kontsaga kingi. Üks minu unistuste kingadest jõudis paar nädalat tagasi ka minu kingakogusse - minu esimesed Christian Louboutan'id, millega astun kevadel altari ette. Järgmise kingaunistusena olen silma peale pannud Valentino baleriinikingadele.

Kotid: Käekotid on minu teine kirg. Mulle meeldivad mitmesugused käekotid, kuid eelistan enamasti suuremat kotti, millesse mahub terve maailm kaasa. Praegu on mul igapäeva kasutuses ­Michael Korsi keskmise suurusega must käekott, mis sobib absoluutselt kõikide minu riietega. Eriliseim käekott minu garderoobis on Louis Vuittoni Speedy 30 Monogram, mille soetasin kevadel Pariisist.

Ehted: Ehete kandmisel olen üsna tagasihoidlik. Kannan alati kõrvarõngaid ning ilma käekellata ja kihlasõrmuseta ei saa ma uksestki välja astuda. Hiljuti hakkasin koguma Pandora käevõrule erinevaid ornamente, mis tähistavad midagi erilist minu elus.

Parim ost: Pean ennast professionaalseks šoppajaks, seega enamik minu ostusid on parimad. Näiteks hiljuti Buduaari turult ostetud karusnahast vest, mille sain super hinnaga ning lisaks on see ka väga soe. Või Burberry ­vintage trench coat, mille leidsin Amsterdami vintage-poest väga soodsalt.

Mõttetuim ost: Mõni moeröögatus, millest poes vaimustun, kuid koju jõudes avastan juba sarnase eseme enda garderoobist. Üldiselt mõtlen enda ostud läbi, kuid vahel satun allahindluste ajal hoogu ning minu kappi satubki mõni mittevajalik ese.
Püksid või seelik? Kindlasti püksid! Mugavus ennekõike!

Garderoobi kõige eksklusiivsem/pilkupüüdvam ese: Louis Vuittoni Speedy 30 Monogram käekott.

Viimane moeost: Balmain x HM kunstkarusnahast roheline jakk.

Unistuste moeost: Kaks minu unistuste moeostudest on sellel aastal juba täitunud, kuid olen alati unistanud Chaneli käekotist ning paljudest teistest disainerikäekottidest, -kingadest.

Millele oled praegu poes silma peale pannud? Pikale valgele vestile ja vestkleidile, mis on praegu väga suur trend.

Millist asja oma garderoobist kannad kõige sagedamini? Üritan kanda enamikke riideid enda garderoobist, kuid praegu kannan üpris tihti sooja khaki H&M Studio kollektsiooni oversize mantlit.

Mida sul on garderoobis liiga palju? Kingi, käekotte ja mantleid on minu garderoobis isegi nii palju, et ei jõua neid palju kanda.

Mida sul on garderoobis liiga vähe? Ilmselt ehteid on protsentuaalselt kõige vähem minu garderoobis. Milline naine ei ihkaks rohkem ehteid?!

Stiilinipp, millest juhindud? Mul on palju erinevaid stiilinippe, millest lähtun ja enda blogis kirjutan, kuid minu outfit peab alati mugav olema ning julgustan inimesi katsetama mitmesuguste lõigete, värvide ning mustritega.

Mis alati su käekotis olemas on? Huulepulk, käte­kreem, rahakott, telefon ning midagi söödavat.

Mida sa endale kunagi selga ei paneks? Ilmselt sellist asja ei olegi olemas, kuna mulle meeldib katsetada erinevate riietega.

Lemmikkohad šoppamiseks? vintage-poed ning kaltsukad, H&M ning mitmed e-poed.

Kõige tähendusrikkam ehe/rõivas: Kihlasõrmus

Lemmiklõhn: Burberry Brit Sheer

Meigilemmikud: Mac ilutooted (eriti huulepulgad) ning Khielsi tooted

Ilunipp: Maga pikalt, joo palju vett ning kindlasti naerata iga päev!