Ilu ja mood

GALERII | Tanja Mihhailova näitas Briti talvemoodi (11)

Õhtuleht.ee, 25. november 2015 14:32
Foto: Mardo Männimägi
Armastatud lauljatar ja saate "Su nägu kõlab tuttavalt" üks kohtunikke, Tanja Mihhailova, avaldab oma stiilispikri alanud talvehooajaks. Kiire elutempoga Tanjat inspireeris seekord autentne tänavamood Briti elustiilibrändilt SuperDry.

"Pean ühe päevaga jõudma väga palju ära teha ning liigun pidevalt ühest kohast teise. Seetõttu eelistan igapäevaselt stiili, mida võib nimetada urban hip, omanäoline vabaajarõivas, mis on mugav, kuid võimaldab ikkagi stiilne välja näha. Minu jaoks on riiete puhul oluline ka see, et neis oleks see miski, mis teeb nad eriliseks, näiteks mingi stiilielement, põnev värv või huvitav detail. Nii ei mõju rõivad igavalt ja toovad välja kandja isiksuse," rääkis Tanja.

Tanja valikusse vabama stiiliga komplektideks langesid pehmed kudumid, kapuutsiga tuulejakid ja soojad mütsid, aga ka SuperDry legendaarsed teksad ja retromõjutusega käsitsi maalitud logodega topid, samas kui 50-ndatest inspireeritud ruuduline kleit ja nahktagi ning pintskleit ja must pintsak andsid tulemuseks veidi ametlikumad, kohtumisteks sobivad komplektid.

Samal teemal

18.09.2017
FOTOD | Poelettidele on saabunud Tallinna tänavamoest inspireeritud bränd
21.00.2017
Moekad kubujussid ehk Kuidas võidelda külmaga stiilselt?
30.11.2016
NII SEE MOEAASTA MÖÖDUSKI – moefännid kannatasid õhupuuduse käes, kaltsukoti eest küsiti 2000 eurot ja pidžaama sai tänavariietuseks
23.00.2016
Vaata, ta on vist ropult rikas! Kiikame tõeliselt jõukate garderoobi!