Kodune spaa: määri mesi näkku ja lõõgastu lavendlivannis
, 16. oktoober 2015 07:00
Kodune spaa: määri mesi näkku ja lõõgastu lavendlivannisFoto: Vida Press
Külmadel sügisõhtutel on õige aeg end spaaprotseduuridega kosutada. Selleks ei pea aga alati tohutuid summasid kulutama, kuna köögikapis leiduvast saab endale ise vajalikud ilutooted teha ning vähese vaevaga ka kodu vannitoa hubaseks muuta. Vaja on vaid teadmisi ja tegemisindu.
Koduse spaaõhtu korraldamiseks on vaja esmalt oma köögikapid üle vaadata.
Ilu nimel läheb salongi Siluett kosmeetiku Jaanika Lipsmäe sõnul põhimõtteliselt kõik kaubaks: "Näiteks muna, piim, erinevad õlid, kaerahelbed, sool, suhkur, kohv, tomat, küüslauk, banaan jne. Endale tuleb aga selgeks teha, mille jaoks mingit toiduainet täpselt tarvitada."
Digipaketiga saad lugeda kõiki Õhtulehe, Naistelehe, Tiiu, Nipiraamatu, Kodukirja, Toidutare, Eesti Ajaloo ja Kalale! Looduses artikleid. Lisaks saad lugemisõigust jagada 4 sõbraga. Tellimus olemas? Logi sisse