Suhted

"Tütar kolis koos mehega vanematekoju tagasi. Aga mina olen nüüd üleliigne!" (85)

Kaja Roomets, 10. oktoober 2015 07:00
«Olen nagu mäger, kelle kodu on hõivanud kährikud. Kahjuks on need mu oma lapsed!» Väsinud Marika oma praegusest kodusest olukorrast.Foto: Vida Press

Marika on kõigest 48aastane, kuid väljanägemiselt on ta väsinud ja vaevatud. "Elu on pea peale pööratud. Tütar seadis end lastega minu kahetoalisesse korterisse elama, koos koera ja mehega. Mind kästi koomale võtta, ma olen omaenda kodus üleliigne, viies ratas!" Naine ütleb, et ta ju lepiks olukorraga, kui tütar oleks üksikema või haige. Aga ei, noored ei ole töötud ega rahatud.

Noorpere häbematusest tüdinenud ema ei usu enam midagi: "Jutt raha säästmisest ja oma kodu soetamisest on bluff! Ma ju näen, milline priiskamine käib – ostetakse veini ja iga päev õlut-krõpse, aga toidurahaks antakse mulle kuus vaid 50 eurot. Selle eest ei jätku isegi piima-leiva jaoks!" Marika on pahane, et tütar internetist mõttetut kaupa tellib ja raha geelküüntele raiskab.

Marika räägib, et korteri hõivamine käis sammhaaval. "Kõigepealt tuli tütar minu juurde oma kahe pambu ja väikese pojaga, see oli 2013. aasta oktoobris. Enne helistas, et kas võib mõneks ajaks tulla – et neil öeldi Tallinnas üürikorter üles ja nii kauaks, kuni elukaaslane uut pinda otsib. Mis mul üle jäi, lubasin."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee