Ilu ja mood

Eesti tippdisainerid kogunevad arutama Eesti moe tulevikuvisiooni 

Õhtuleht.ee, 9. september 2015 12:19
Foto: Olga Makina
Homme, 10. septembril, koguneb Baltika moelaval Eesti moeekspertide ümarlaud, kus arutletakse teemal, kuhu liigub Eesti moeäri ning kuidas koostöös välisturgudel edukamalt läbi lüüa. Ümarlaud toimub rahvusvahelise moeeksperdi Anna Lebsak-Kleimansi seminari "Moeäri kulisside taga" raames, mille maaletoojaks on Oksana Tanditi autorisaade "Kreatiiv" uues ERRi venekeelses kanalis ETV+.


Ümarlauda modereerib Eesti üks tuntumaid moeloojaid Oksana Tandit. "Räägime sellest, kuidas Eesti tuntud tegijad saaksid koostöös moevaldkonda edasi viia, millist tuge ootame riigilt loomemajanduse arendamisel ning kuidas tagada talentide juurdekasv moe- ja disainivaldkonnas," ütles Oksana Tandit.


Arutelule eelneval poolepäevasel seminar-workshopil keskendub külalisesineja Anna Lebsak-Kleimans teemadele moebrändi loomine ja selle edu säilitamine läbi brändi elutsükli erinevate faaside, moeäri ja uue aja sotsiaalmeedia ning edukad e-kaubanduse strateegiad moebrändidele. moevaldkonnast huvitatud. Seminar toimub inglise keeles, ümarlaua vestlus eesti keeles.


"Ootame seminaril osalema kõiki moe- ja disainivaldkonnast huvitatuid, üliõpilastest moedisaineriteni, sest Anna kogemus moeäri turunduses ja brändiloomes põhineb üle 20 aasta selle valdkonna rahvusvaheliste brändide nõustamisel. Kindlasti on seminar huvitav ka kommunikatsiooni ja turunduse vallas tegutsejatele, kes sooviksid põhjalikumalt tundma õppida just moe- ja disainivaldkonnas toimuvat," rääkis projektijuht ja moekommunikatsiooniekspert Evelin Ojamets.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee