Ilu ja mood

TERE, KOOL: trendikad kooliriided, mis ei aja närvi ühtegi pedagoogi! (12)

Eiris Teeveere, 5. september 2015 07:00
Rocco: Kardigan villast GANT Triiksärk: River Island (online: riverisland.com) Teksad: Polarn O. Pyret Kingad: HAL Italian hand made (online www.yoox.ee) Rihm Diesel (online www.alexandalexa.com) Jasmine: pluus: Polarn O. Pyret, seelik: mimi DISAIN (www.mimidisain.ee), villane mantel: mimi DISAIN (www.mimidisain.ee), sukapüksid: Zara Kids, ratsasaapad: Harry Hall (online www.alexandalexa.com) Foto: Mari Luud

Suvi on läbi ja esimene koolinädalgi juba seljataga. Kooliõpilaste jaoks tähendab see aga seda, et kolm kuud kantud mugavad suveriided tuleb järgmist aastat ootama jätta ning panna selga koolipinki sobilikud riided. Mida aga sobib kanda ning kas korralik peab ilmtingimata tähendama igavat?

Kool ei ole koht oma trenditeadlikkuse näitamiseks – sellist asja on ilmselt kuulnud iga moemaias kooliõpilane ja lapsevanem. Ekslikult arvataksegi, et laste ja teismeliste rõivad saavad olla, kas korralikud ja seega ka veidi igavad või siis trendikad ja täiesti ebasobilikud. Vahepealset võimalust nagu ei olegi. Tegelikult nii see päris ei ole ning see lugu on sellele heaks näiteks.

Jasmine on seitsmeaastane fashionista, kelle tegemistel saab tänu ema Tiina Sheini abile hoida silma peal moeblogis littlegelsomino.blogspot.com.es. Ema sõnul riided tüdrukule väga meeldivad ning ta omanäolise stiili tõttu moeblogile möödunud aasta jaanipäeval algus pandigi. "Olime just paar päeva tagasi soetanud hea tuttava, fotograaf Laura Kallasvee disainitud koeraga T-särgi, mis oli nii "temalik". Ta kombineeris lühikestest pükstest, Hunteri kummikutest ja T-särgist kokku nii laheda komplekti, et sellest saigi meie esimene postitus," meenutab Tiina. Blogi eesmärk ei ole sugugi oma riietega uhkeldada, vaid hoopis pakkuda teistele tüdrukutele inspiratsiooni. "Laste moe­blogisid võiks Eestis rohkem olla, sest lastel on tihti hullult lahedad ideed – kui me vaid laseksime nende fantaasial lennata," arvab ta.

Samal teemal

12.06.2019
ÕPILASE SÄÄSTUNIPP: osta kooliriided juba juulikuus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee