Ilu ja mood

GALERII | Ponksid korvpallurid Baltmani ülikondades (3)

Õhtuleht.ee, 25. august 2015 11:00
.Foto: Joosep Martinson
Pikkade korvpallitraditsioonidega Baltika Group ei mõelnud kaks korda kui Korvpalliliidu poolt tuli idee panna soliidselt riidesse meie korvpalli EM-koondis. Lühikese ajaga sai kokkusattumusest tekkinud idee reaalsuseks ning Baltmanist Eesti korvpallikoondise toetaja.

Laupäeval, enne Toyota Nelja Rahvuse Karikaturniiri otsustavat mängu Eesti ja Hollandi vahel seisid meie mehed uhkelt Baltman Unique eritellimusülikondades ennast näitamas – st eeskätt treeneritebrigaad ning osad mängijad, kes laupäeval kaasa ei pidanud tegema. Sümboolselt allkirjastati väljaku keskringis pallile allkirju pannes ka koostööleping – Baltmani poolt turundus- ja müügidirektor Kati Kusmin ja Korvpalliliidu poolt president Jüri Ratas.

Baltman on seni riidesse pannud pikaaegse koostööna näiteks jalgpallikoondist, Montoni kaubamärgi alt aga on kestnud juba aastakümneid koostöö Eesti Olümpiakomitee ja olümpiakoondistega. "Võiks siia juurde lisada, et meie Leedu harufirma paneb rõivaisse näiteks Kaunase Žalgirise kossumeeskonna treenerid," sõnas Baltika juht Meelis Milder, kes lõi esimese Eesti klubipüramiidiga korvpallimeeskonda enne 90ndate keskpaika.
"Anda soliidne, väärikas ilme meie korvpalli rahvuskoondisele – see on meie jaoks missiooniküsimus ning kindlasti ka auasi," lisas Milder.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee