Foto: PantherMedia / Scanpix
Õhtuleht.ee 11. juuli 2015 21:29
Mehed kurdavad, et naised kodus ei taha seksida, sest küll valutab pea ja lapsed võtavad kogu aja. Tegelikult on süüdi mehed ise, sest lähenevad naisele täiesti valel ajal.

Nimelt on emadel oma kindel süsteem, mil nad seksiks valmis on , vahendab Metro.

Videol selgitab seda 31-aastane Emily Wright, kel reeglid ja graafikud selle kohta, mil emad leiavad laste kõrvalt aega oma mehe jaoks.

Nii selgitab ta, et kui lapsed on just magama läinud, siis pole see õige hetk, mil naiselt seksi nõudma asuda.

Kui toad on koristamata, siis pole mehel mingit põhjust oma kallimat seksiisuga üldse tüütama minnagi. Kui toad korras - siis lasku aga käia!

Kui naine pole juuksuris käinud nädalaid, siis võid seksi kohe unustada.

Kas naine on jõudnud laste kõrvalt lõõgastuda ja juua 2-3 klaasi veini? See on õige aeg "rünnata" ja naine vallatlema meelitada. Kuid kindlasti mitte pärast esimest klaasi ega ka siis mitte, kui naisel käsil juba neljas pokaal.

Kommentaarid  (48)

----- 26. juuli 2015 11:48
Kui suhe selline on, et naise ees roomama peab, siis tasub sellele lõpp teha (soovitavalt enne abielu).
Puudub armastus ja seks on sellise naise jaoks transaktsioon. Vahepeal viskab sulle kondi, et sa ära ei läheks või kui tal midagi vaja on.
Eedu 15. juuli 2015 22:29
Mis probleemid teil meestel küll on? Minul täpselt vastupidi. Naine nõuab seksi 3 kuni 8 korda iga päev ja siis vahel tõesti pean peavalu teesklema, et natukenegi puhata saada. Peavalu puhul ka ripub riista otsas ja nurub, et pane otsakenegi sisse. Aga üldiselt olen rahul. Ma vannun, et see on tõsi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS