Suhted

Jaaniöö rituaale järgides ilmutab unes end su tulevane kaasa!

Andra Nõlvak, täna 12:00

13 KOMMENTAARI

o
on üks/ 22. juuni 2015 11:42
h
Hr. Sherlock/ 22. juuni 2015 17:11
Tänan teid väga, ega keegi poleks siin ealeski selle peale tulnud, kui sina seda öelnud ei oleks.
t
Täna öösel lugesin soomlaste/ 22. juuni 2015 07:42
postitusi ja naersin. Nimelt noorsoomlane soovitas et kui öö jooksul jaaniööl vahetada 7 partnerit siis voib näha unes lemmiklille.
m
mina/ 21. juuni 2015 22:18
olen kunagi teinud jaaniööl n.ö. rituaali või kuidas seda nimetada.Selleks oli vaja panna peegel padja alla,sellele ehitada tikkudest nelinurk(nagu kaevurakked).Siis kammida pead,panna kamm koos juustega,mis selle külge jäid padja alla ja heita magama.Ühtki sõna ei tohtinud enam rääkida.Pidi unes oma tulevast nägema.Ja ma nägingi,aga kokku saime mitu aastat hiljem,kui mul see oli peaaegu meelest läinud.Nii et kõike võib juhtuda.
s
sõajalg/ 21. juuni 2015 19:39
Ja jaa, kuid sõnajalg ei õitse ja kõik see on müüt.
v
vanatüdrik/ 21. juuni 2015 21:22
o
oraakel/ 21. juuni 2015 16:53
Vaadake järgi mehepojad, kellele te tulevikus alimente maksma hakkate!
:lol
m
21. juuni 2015 23:08
mis sa sellega öelda tahad? ega siis tulevasi lapsi, kellele lahutuse korral elatist e. alimente maksma tuleb hakata ju ei näe jaaniööl unes, ikka ainult tulevast kallimat :D
Rituaalid, või asjad ?/ 21. juuni 2015 15:55
Kas teite meelest on maailmas ainult noored inimesed. Kui te nii targad olete, siis ütelge, mitmes kallim nii-umbes seitsmekümnesele ennast ilmutab. Kas ta elab veel ja kui-, siis mitmenda kallimaga ?
s
suve pööripäev/ 21. juuni 2015 16:53
Seitmekümnestele on väga kasulik vôtta ette teekond allikale, pesta nägu allikaveega ja tuua kojugi ning piserdada kodu, koduloomi, minna hiiele, kuulata loodust, môelda möödunud armulugudele, heietada mälestusi me nooruspôlve jaanidest, pöörduda môtetes me esivanemate poole ja paluda neilt kaitset ja abi, et me püsiksime ja jääksime. Ütelge, mis on ilusam rukkiliiledest, karikakardest ja haljendavast viljapôllust? Kuulake loodust ja tunnetage, et te olete üks osa temast. Las noored otsivad Sônajalaôit ja näevad kallimaid Jaaniöö unenägudes. Suvisel pööripäeval on igaühele antud, kes on teel vôi jôudnud selle tunnetamiseni. Tervist kauaoodatud suvi!
s
Suve pööripäev/ 21. juuni 2015 15:26
Pôlisrahvastele on see maagiline ôhtu, kus Hämarik Koidule ulatab käe, rukkilille ja karikakarde sülemid tubades ja punutud pärg 9 sorti pôllulilledest, Jaanituli ja looduse energia tunnetamine, suve algus. Muidugi, kiriklikult, Püha Johannes ristis Jeesukest Jordaania jôes, aga, mis toimus seal, toimus seal. Esivanemate kombel on saunas käia ja siis järve hüppata. (Ei salli, et selle pühaga mônel olevusel käib kaasas ülejoomine ja lallamine, nad ei tea suvise pööripäeva maagiast, kahjuks, harime neid) Tahan ja soovin, et mu esivanemate, pôlisrahva, helge, valguse püha, säiliks ja jaanitule müstiline jôud aitaks meid alati.
o
oks/ 22. juuni 2015 21:35
Küll mõni vana inimene oskab ilusti unistada või õigemine nostalgitseda. Puha põllulilled ja jõed, kuhu sisse hüpata. Enamus inimesi elab linnades, ega jäägi muud üle, kui võõraste rahvaste mütoloogiat oma rahva usuks teha. Mõnes templis on ka suur veetünn keset saali. Karga aga sisse üle pea karsumdi
t
to oks/ 23. juuni 2015 01:29
Pole järve, pole allikat, pole paar puud, aiatukka. Noh siis on kodus ikkagi üks pesukauss. Äärmisel juhul, kui midagi ei ole lähedal ümbruses, siis vôib lihtsalt välja minna ja vaadata valget ööd. Ah, et pole turvaline? Siis avage aken ja hingake värsket ôhku. Ah, et aken ei avane. Noh siis jääge môneks ajaks vaikselt akna ette seisma, vôite ka istuda ja laske môttel lennata! Tuletage midagi meeldivat meelde, môelge millegile meeldivale - pole ettekirjutust, kôik oleneb teie tahtest. Head Jaanipäeva!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee