.Foto: Vida Press
Eiris Teeveere 16. märts 2015 09:18
Kas sinu pesusahtlist leiab rohkem seksikaid stringe või Bridget Jones'i stiilis vooruslikke aluspükse? Tuleb välja, et aluspükste eelistus paljastab naise kohta nii mõndagi!

Aluspesu pole sugugi ainult aluspesu, vaid võib lausa öelda, et need on meie hinge peeglid, väidab Elite Daily.

G-stringid

Sa oled üks kuum tükk ja sa ei karda seda ka välja näidata. Naiste seltskonnale eelistad sa alati meeste seltskonda, sest tunned end seal mugavamalt. Üsna tõenäoliselt oled sa ka peoloom, kes mitte kunagi ei ütle ära lõbusast joogimängust. Elu on sinu jaoks üks suur pidu.

 

Vanaemalikud aluspüksid

Sa armastad mugavust ja sind ei huvita, mida inimesed su aluspükstevalikust arvavad. Samas näitavad megasuured aluspüksid seda, et sul pole eriti aktiivne voodielu ning miniseelikud ja ümber teksad pole sinu jaoks. Reaalsele kohtingule eelistad sa internetiromansse.

 

Klassikalised stringid  ehk tangad

Sa oled liider ja sind teiste arvamus ei huvita. Kohati võid sa tunduda veidi hirmuäratav. Lisaks sellele, et sa oled kohutavalt seksikas, oled sa ka paras meesteõgard. Samas võib sinu poole alati pöörduda, kui on vaja abi või nõu küsida.

 

Hipsterid

Sa oled sportlik tüdruk, kellel on ideaalne tagumik. Sa armastad riietuda mugavalt. Sind tuntakse kui grupiliidrit, kellest kõik lugu peavad ja usaldavad. Sa oled julge suhtleja ja väga sõbralik.

 

Au naturel

Ilma aluspüksteta ringi käivad naisi peetakse päikesekiirteks, kes näevad igas asjas midagi positiivset. Sa meeldid ühtemoodi nii poistele kui tüdrukutele ning kõik tahavad sinuga koos aega veeta. Mõttetutele tegevustele sa oma aega ei kuluta.

Samal teemal

Kommentaarid  (70)

väike taks 13. aprill 2015 14:24
Mida arvataks naistekas kuninganna Victoria aegsetest naiste aluspükstest?
lx 12. aprill 2015 20:28
Mul on täiesti tavalised enamus ehk siis need vanaemalikud?
Aga seksist mul küll puudus pole, pigem on seda liiga :D
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS