Foto: TIIT KOHA/KROONIKA
Naistemaailm 12. detsember 2014 08:24
Peagi lõppevale 2014. aastale paneb kettaheitja Märt Israel (31) suurima heameelega punkti, sest halbu sündmusi, mida meenutada, jagub selle numbri sees tunduvalt rohkem kui häid, kirjutab Kroonika. 

Kui aasta algas Märdi jaoks operatsioonist taastumisega, siis oktoobris pani ta punkti oma vaid kaks aastat kestnud abielule.


«Elu läheb edasi,» ütleb Märt napilt. Märt Israeli abikaasa Katrin on varalahkunud pankuri Rein Kaarepere tütar. Miks nende teed lahku läksid, selles osas jääb kettaheitja diskreetseks...Uutele suhetele Märt enda sõnul praegu aga ei keskendu. Täna on sihiks võetud hoopis tuleval suvel Pekingis toimuvad maailmameistrivõistlused. Kõikide plaanide kohaselt asub ta õige pea harjutama ning end vormi tuunima koos olümpiavõitja Gerd Kanteriga. 

Samal teemal

Kommentaarid  (44)

14. detsember 2014 18:32
:) 14. detsember 2014 12:33
Ei ole vaja nüüd naist ka hurjutada. Ega asi ainult rahas pole. Tippsportlase naine on alati raske olla. Pidevalt treeninglaagrid, pikalt ära, väga palju peab naine enda elu mehe trennirütmiga sobitama. Ei ole lihtne. Ise olen 4a olnud lainetavas kaugsuhtes, mees ära-kodus, ära-kodus. Saame hakkama, aga on olnud korralike mõõnasid ka. Isegi tundnud korda 100, et enam nii ei jõua. Mõned saavad üle, teised lähevad lahku. Mina olen veel seni jõudnud. Aga see ei tähenda, et kõigile selline suhtekorraldus sobib. Suhete puhul ongi võtmeküsimus see, kuidas 2 inimest oma unistused kokkusobitada suudavad. Ei ole nii, et kui mees on tippsportlane, siis naine loobub oma unistustest. Ja vastupidi. Kompromissid on esmatähtsad, kui unistustest loobumine võib lõpuks ikkagi lahkuminekuni viia. Suhtes ei tohi kaotada iseennast.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS