Toimetas Eiris Teeveere 9. oktoober 2014 14:44
Juba homme algab Viru Keskuse aatriumis traditsiooniline moeüritus FIBIT (Fashion Is Back In Tallinn). Kaks päeva kestev FIBIT toob keskuse külastajateni ridamisi moeetendusi paljudelt moebrändidelt, mis jõudsid Eesti turule tänavu esimest korda. Üheks neist on lauljatar Getter Jaani lemmik River Island.

Getter avastas River Islandi enda jaoks tänavu kevadel, kui pood avas Viru Keskuses esimese poe Eestis. Getter kirjutas juba siis River Islandist oma fännilehel, et on leidnud uue lemmiku, ning tähelepanelikum silm on märganud, et selles ajast saati on Getter valinud just River Islandi rõivaid nii mõnekski esinemiseks.

Reedel ja laupäeval toimuval FIBITil pakuvad lisaks River Islandile inspiratsiooni ja omanäolisi nägemusi alanud sügistalvise moehooaja trendidest kolm temaatilist moeetendust ning veel kolm brändietendust. Näha saab nii meestele stiliseeritud moeetendust, naiselikkust ülistavat vaatemängu kui ka tänavamoe parimaid palu, lisaks brändietendusi sellistelt uustulijatelt nagu Pedro del Hierro, Cortefiel ning parima valiku Tallinna Kaubamajas müügil olevatest moemärkidest.

Moeetenduste vahepaladena saab nii moe- kui ka muusikahuviline naudinguterohke helidoosi noortelt ja andekatelt artistidelt Daniel Levi ning Avoid Dave'i koosseisus.

Kõik FIBITi moeetendused ning muusikalised etteasted on Viru Keskuse külastajatele tasuta.