Suhted

Horoskoobiusku Krista: "Patuhoroskoobi järgi on Sõnn-mees paipoiss, aga tegelikult…" (96)

Kaja Roomets, 31. mai 2014 08:00
Foto: Alamy/AOP

Kaks aastat Sõnn-mehega ühist armuelu üritanud Vähk-naine Krista hoiab edaspidi selle tähemärgi meestest saja meetri kaugusele. "Meie suhte algus – nii esimesed paar kuud – oli päris armas. Mees isegi pingutas! Siis aga lõi tõupuhas Sõnn temas välja: kadus terveks nädalaks teadmata kuhu, tema meelest on see normaalne. Rahaga koonerdas, arved jättis minu maksta..."

Kuni lõpuni ei saanud Krista aru, armastab mees teda või mitte. "Aga väga armukade oli ta küll! Ta ei seedinud, kui mulle seltskonnas tähelepanu pöörati. Ma olin nagu tema eraomand."

Veebruaris sai Krista teada, et tema Sõnnikesel on teine. Kogu aeg oligi olnud keegi. "Kuidas ma küll nii loll ja pime sain olla, aru ma ei saa! Ta ei hellitanud mind just sageli, armastusest ei rääkinud, seks ja armastus olid tema jaoks kaks erinevat asja. Ütles, et ta ei saa teha kiireid otsuseid, kui ma küsisin temalt jõulude ajal, kas me siis oleme paar või mitte."

Krista arvates tunneb ta Sõnnide olemust nüüd nüanssideni ning just sel põhjusel läheb 32aastane naine lausa põlema 2. mail Delfis avaldatud patuhoroskoobi peale: "Päeva parim nali – seal oli kirjas, et truudus on Sõnnidele kaasa sündinud!"

Naine leiab, et Sõnn-mehel on alati mitu rauda korraga tules. Krista usub, et Sõnn-mees teeb selle nimel lausa tööd, et mitu naist temasse korraga armunud oleks.

Ei meeldi Vähk-naisele päris hästi ka see, mis patuhoroskoop Vähi kohta ütleb: Vähid hoiavad oma partneritest kahe tugeva sõraga kinni ja ei peta neid mitte mingil juhul. Krista sõnul oli ta mehele truu, kuid kahe sõraga teda kinni ei hoidnud: "Eks seda patuhoroskoopi tulebki võtta nagu ulmet, mida enamat Yahoo Lifestylelt ikka oodata või loota!"

Kui Krista üldse midagi kahetseb, siis ehk seda, et kahel korral tema juurest minema kõndinud mehega uuesti suhtlema hakkas, ära leppis ja lõpuks lubas tal oma koju tagasi kolida. "Ma ei tea, miks ma üldse nõusse jäin. Mõnda aega oli rahu majas, siis kadus Martti jälle. Läks kaks-kolm nädalat mööda, täielik vaikus! Kui ma enam ei oodanud, otsis ta mind ise üles. Pakkus sõprust, oli selline mõistlik ja arusaaja. Tunnistas isegi oma süüd, et ühendust ei võtnud. Olevat palju tööd olnud."

Kuu aja pärast selgus jälle, et mehel on palju tööd. "Seekord oli Martti "töö" nimeks Kaisa. Jälle hakkas mees pihta oma "jääme sõpradeks" jutuga.

Kuna see oli tal juba kolmas kord, polnud ma kohe sellega nõus."

Krista selgitab, miks nii – mehe "jääme sõpradeks" tähendab tema meelest, et kui naine ongi temast üle saamas, tahab mees temaga taas seksida.

Aasta tagasi, kui Krista esimest korda tundis, et suhted Marttiga ei taha kuidagi laabuda, otsis ta kõigepealt oma küsimustele vastuseid raamatust "Astroloogia salakeel".

Internetiski surfates sai Krista teada palju uut. Näiteks sedagi, et inimese iseloomu näitab võrdselt sodiaagimärgiga ka sünniaasta. Paljud keskenduvad aga tähemärgile ja sellest lähtuvalt tehakse ennatlikud järeldused, sama tähemärgi esindajaid kiputakse ühte patta panema.

Samal teemal

31.04.2014
Astroloog Edda Paukson: "Silmarõõm võib tekkida kõigil päikesemärkidel."
20.04.2014
Merlyn Uusküla: "Ennustan vaid lähedastele sõpradele."
29.02.2014
Mida, kuidas ja kui täpselt ennustavad päevahoroskoobid?
15.02.2014
Elu ristteedel: kas ennustaja suudab aidata?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee