Foto: Panther Media
Õhtuleht.ee 2. detsember 2013 19:20
Seks on loomulik osa elust, kuid seksiiha on üsna komplitseeritud asi ning tegelikkuses saab üsna kergesti mehe seksiiha ära nullida. Seega naised, kui teile tundub, et mees on seksuaalselt väga aktiivne, siis käituge alljärgnevalt.

Olge lähedases suhetes mehe sõpradega

Kuigi sulle võib tunduda, et mehe sõbrad on ka sinu sõbrad, pole see ikka nii ja väga tihedad sõprussidemed mehe sõpradega võivad partneril põhjustada hoopis armukadedust, mis omakorda võivad viia tema erektsioonihäireteni.

Kasuta liialt lõhnaõli

USA-s Lääne-Georgia ülikoolis tehtud uuring näitas, et ligi 30 protsenti meestest pidas oma naispartneri parfüümi ärritavaks. Tänapäeval tuleb meeles pidada ka seda, et mõnedel mehepoegadel võib intensiivne parfüüm kutsuda esile suisa peavalu või allergiahoo.

Norska

USA-s läbiviidud uuringud on näidanud, et ligi 24 protsenti abielupaaridest magab eraldi tubades, kuna üks partneritest norskab ja 17 protsenti kinnitas, et norskamine hoiab tagasi tema seksiisu.

Nori tüli

Kui eelnevad vahendid ei aidanud ja mees lunib ikka seksi, siis hakake lihtsalt tüli norima ning pidage meeles, et tülitsema ei pea mitte asja, vaid ikka tüli enda pärast. Seega norige mehe kallal nii palju kui võimalik ja erektsioonihäirega mees on teil kindlustatud.

Proovi oma meest muuta!

Kui ülalloetletud sõnumid pole kohale läinud, siis üritage oma meest muuta. Kuna iga normaalne mees eeldab, et teda võetakse sellisena nagu ta on, siis on oomulikult, et suhetele selline asi kasu ei too.

Ära märka mehe masendust!

Juhul kui kõigest sellest on mees masendunud, siis ei maksa seda üldse tähele panna. Ei tasu tajuda, et mehel võib olla stress või depressioon. Nii on endal lihtsam ja ka mees pole voodis pealtükkiv!


Allikas: Iltalehti