Heidi Klum on naine, kes aastaid eelistas mustanahalist muusik Seali.Foto: MAVRIXONLINE.COM - FILE PHOTO
Õhtuleht.ee 20. november 2013 11:56
Tegu on 8 põhjusega, mida naised nimetavad enim, kui valivad oma partneriks mustanahalise mehe, vahendab portaal Yoknyamdabale.wordpress.com.

1. Voodielu. Naiste sõnul on tumedanahalised mehed voodis lihtsalt nii head. Pole ka harv juhus, kus naised kurdavad, et valge mehe puusatöö on liialt aeglane, kuid orgasm kiire tulema, mistõttu jääb naine rahuldamata. Tumedanahaliste meeste rütmiliselt nõksuvaid puusi olevat aga lust ja lillepidu jälgida.

2. Nahk. Tume nahavärv harmoneerub valgega lihtsalt nii erootiliselt hästi, et sinna pole midagi parata. Rääkimata sellest, et see meenutab naistele šokolaadi.

3. Kohtlemine. Tumedanahalised mehed kohtlevad ja respekteerivad naisi paremini. Naised vajavad tähelepanu, mida nad tumedanahalistelt pälvivad. Naised tunnevad end tumedanahaliste käte vahel suisa jumalikult.

4. Enesekindlus. Tumedanahalised mehed on enesekindlad enda suhtes ja oma käitumises.

5. Tervis. Tumedanahalised mehed hoolitsevad oma tervise, naha, väljanägemise eest. Kui nii mõnigi koduperenaine on hädas, kuidas oma meest iga päev kaenlaaluseid pesema saata, kuid tumedanahalised mehed lõhnavad alati hurmavalt.

6. Mehelikkus. Euroopa mehed on liiga naiselikud.

7. Põnevus. Tumedanahaliste meestega ei teki kunagi ühtegi igavat hetke.

8. Hea välimus. Tumedanahaliste meeste seas on vähem neid, kes orjaks õllekõhu või liigseid kilosid, mis rühi lodevaks teevad.

Kommentaarid  (51)

arvamus 2. august 2017 15:01
Nii nagu mehed unistavad on naisedki valmis juhust kasutama. Olles pikalt abielus ja rutiinis kaob isegi orgasm oma mehe suhtest. Tööl välismaal ei pea töökaaslased kaua vihjeid tegema ning eriti on hea hotellis töötades koristada tube mustanahalisest abilisega. Esiteks on nad julged ning vanusevahet ei tunnistata. Ainukene häda on et sattute sõltuvusse sest nii hullult hea on . Mitte et neil hobuse suurus oleks aga suured ja jämedad on sellegi poolest ning pigem väsid ise enne kui mees isu täis saab. Sedasi oledki kodus mehele väsinud tüüp ning tööl saad rõõmud kätte.
merle 14. jaanuar 2014 20:12
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS