Blogid

Tundlik intervjuu Evelin Ilvese isa Lembituga

Katrin-Linda Lust, 27. mai 2013 13:36

63 KOMMENTAARI

l
Luts/ 17. juuni 2013 14:09
Miks Evelin kasutab pseudoniimi INT-LAMBOTTI??Kas keegi teab??
o
olge / 1. juuni 2013 11:58
kenad ja kupatage see lust oma kummutiga tagasi sinna kus ta tuli ja ärge avaldage ühtki tema üllitist!!!
m
miks lust nüüd eestlastega tegeleb?/ 30. mai 2013 11:20
ei ole aastatki möödas, kui ta teatas, et elab Londonis, ja kui eestikeelset juttu kuuleb, läheb kohe ära, sest eestlased on talle vaid paha teinud, abikaasa arvuti rikkunud jne.
n
nii,nii/ 30. mai 2013 08:36
To meie seadus ütleb. Kas sinulapsed peavad sind üleval, või sul polegi lapsi et seadust siin raiud.
m
30. mai 2013 01:17
Ma oleks Evelin Ilves ma paneks selle blogi kohe kinni ja selle matsi Lusti plika saadaks riigist välja kui riigi reeturi
v
vika/ 30. mai 2013 01:02
tead kata Evelin Ilves on meie esileedi ja sinul pole kull oigust siin soiguda,kes on tema vanermad ja kuidas nad elavad.sa peaksid ju teadma kull,et inglismaal ei Tohi kuningannat maha teha,nagu sina teed,sa loll idikas.Kus su oma isa on,kas oled uurimustoid teinud,anna meile ka teada.kuidas sul aadamast lahutus laheb,kas oled nuud paljas,nagu puksinoop,arvan,et oled kull,sa oled niiiiiiiiiiiiii vaikseks muutunud,ei liialda siin enam oma miljonitega ja kodutute koerte varjupaigast pole ka midagi kuulda,sa oled SAAST.hea et mingi LOLL eesti ajaleht laseb su oma MOTTETUID lollusi aval;dada.
n
29. mai 2013 12:52
Nagu tavaliselt VARASTAB Katrin Lust lugusid ja siis kirjutab enda tarbeks!!! see lugu oli enne ja siis tuli geniaalne Lust ohh peab soome sõitma ja tegema sellest skandaali hahaaaa hale!!!
l
lihtsalt niisama isegi vistrik ei paisu / 29. mai 2013 11:31
Mind ei huvita ei see epudrilla Efka, ei Lust, ei vanamees, kes elab 10 korda paremini, kui mina. Mul on ka selge, et varsti tassitakse välja ka Efka esimene mees ja Toomase esimese naise - see on vandenõu nende vastu. Kelle huvides - Siim Kallas tahab sooja koha endale.

e
et/ 29. mai 2013 07:32
n
nublu/ 29. mai 2013 05:54
tubli lust. nii peabki, tiri kõik päevavalgele.
k
kurr/ 28. mai 2013 23:52
millega sisuliselt lõpeb evelini isa intervjuu? papi kuulutab, et läheb ka järgmisel hommikul tasuta toidu järjekorda, et ta käib seal 3 korda nädalas, ja et ta on alati seal kohal juba 2 tundi enne algust. et me elame euroopa liidus ja igaüka võib käia seal, kus ta tahab. presidendi vastuvõtte meenutades on tal head muljed 1. korrast, kuhu ta samuti saabus 2 tundi varem ja sõi vähemalt 3 taldrikutäit suupisteid kohe ära, nii kui 1 taldrik tühjaks sai, tõi kelner järgmise. viimasel korral nii hästi ei läinud ja siis läks ta ise kelneri juurde, tutvustas ennast ja küsis, kas tõesti oleks pidanud kohale tulema oma toidukotiga.
kuigi ma suhtun evelini sama kriitiliselt nagu enamus kodueestlastest, on mul siiski kahju sellest, et ahne vanamees-vaatamata oma näiliselt muhedale olekule- ainult võimendab seda eesti riiki alandavat imidzit, millele viitas 1.-na soome ajakiri. elame infoajastul ja selle jamaga tuleb tulevikus kokku puutuda nii evelini tütrel kui ka teisel tütrel ja tema perekonnal. õigesti ütles 1 delfi kommentaator, et see lusti intervjuu on tema senise nn.ajakirjaniku töö kõige alatum temp!
e
Elts/ 28. mai 2013 23:44
ma ei ole siiani aru saanud.miks Kats pole siiani kohtunud oma raamatu peategelasega Evelin Ilvesega isiklikult.Varsti on raamatu esitlus ja esileediga kohtumine ja tema nägemus oma elust on veel ütlemata ja Katsil interviuu siiani tegemata.Ma loodan,et Evelin Ilves tuleb tema raamatu esitlusele ja seal saab ta võtta enda kohta ütlused.
d
dish/ 28. mai 2013 20:49
Katrin Lust: "Olen püüdnud Lembit Inti tabada poolteist aastat."
Väide kõlab kummaliselt. Artikleid Intist on ilmunud peale Lounaleht.ee nii Helsingin Sanomates, kui Õhtulehes. Evelin Ilvese isa on Kontula üürikorteris elanud juba 1992.aastast ja pole sugugi tabamatu. Ilmselt on ütlus öeldud naljana, maskeerimaks omaenese ajapuudust... Teemat aga ise uurides jõudsin huvitavale järeldusele - intervjuul ja intervjuul on vahe! Kuidas küsid, nii ka vastatakse. Toon näite.
.
Teet Teder: "Evelin Ilvese isa: kogun veel pisut pensioni ja tulen siis Eestisse tagasi" (ÕL, 20.mai 2013) Artiklist saab teada, millega härra Int momendil tegeleb, millest koosneb pension ning mida ta arvab Reformierakonnast ja ajakirjast "7 Päivää". Nii küsitleja kui vastaja justkui naudiksid omavahelist vestlust. Ei mingeid teravusi, ei mingit vimma.
.
Kati intervjuu TV3 "Seitsmestes uudistes" pole ka paha. Lihtsalt rõhuasetus on teine. Seetõttu ka tulemus. Muhe ja humoorikas vanahärra suunatakse pisaraid valama! Katrin Lusti auks peab siiski ütlema, et blogis on intervjueeritava ütlusi mõneti silutud.
t
to Teate/ 28. mai 2013 17:09
kas sa tõesti oled nii sinisilmne ja lootsid Katsi näol nüüd mingi tõekuulutaja leida? Kui sa oleks ise natuke vaevunud, oleksid kerge vaevaga internetist väga palju infot leidnud, kasvõi see,
http://www.lounaleht.ee/index.php?page=1&id=1754
s
28. mai 2013 16:32
Soome elu on rahaliselt voib olla parem ko eestis aga koik muu on jama, inimesest seal saab nagu putukas, pole tundeid ega elu, pole vaja moelda ja tegutseda, raha tuleb ikka arvele.. Ja liiga vahe et putukaelu millegi parema vastu vahetada.. Elasin soomes kymme pikka aastat ja siiamaani yritan sellest yle saada.. Ettevaatust eestlased, kuigi 750pension tundub vaga monus siis slle eest pead maksma kova hinna! 300eestis on ikka monusam, pluss sugulased ja tuttavad oma mooside ja keedistega.. Soomes yksi elada on nagu valmistuksid porgusse minema, soome elu on hea ainult soomlastele, muu rahvas sureb selle igavuse kaes..
t
Teate/ 28. mai 2013 16:18
mind, õde ja ema on ka isa kunagi maha jätnud, ma pole teda kunagi sellepärast vihanud või temaga mitte suhelda tahtnu, ma armastasin teda. KUI ta vanaks ja viletsaks jäi, tõin ta enda juurde elama, põetasin ja matsin, sest ta oli munu isa. MA ei ssa nendest inimestest aru, et kus isa siis oli kui ma teda vajasin. TA oli siis seal kus tahtis olla.
NÜÜd ajakirjanikust, milles te teda süüdistate, väga hea, et ta sellise probleemi päevakorda võttis, ma näiteks tahtsin väga teada Evelini ema isa ja perekonna kohta, millest siiani on vaikitud, nüüd natuke tean

l
28. mai 2013 15:51
Lust nagu näha feim tuleb aga mitte positiivne nagu sina loodad rumal plika ja soovitan sul keskenduda rohkem oma välimusele Katrin Lust! Ajakirjanikust oled sa kaugel kui sa lauta hobuseid kasima kõlbad nagu su mees siis oled sa omadega karjääri tippus
l
28. mai 2013 15:50
Lust nagu näha feim tuleb aga mitte positiivne nagu sina loodad rumal plika ja soovitan sul keskenduda rohkem oma välimusele Katrin Lust! Ajakirjanikust oled sa kaugel kui sa lauta hobuseid kasima kõlbad nagu su mees siis oled sa omadega karjääri tippus
l
28. mai 2013 15:50
Lust nagu näha feim tuleb aga mitte positiivne nagu sina loodad rumal plika ja soovitan sul keskenduda rohkem oma välimusele Katrin Lust! Ajakirjanikust oled sa kaugel kui sa lauta hobuseid kasima kõlbad nagu su mees siis oled sa omadega karjääri tippus
l
28. mai 2013 15:49
Lust nagu näha feim tuleb aga mitte positiivne nagu sina loodad rumal plika ja soovitan sul keskenduda rohkem oma välimusele Katrin Lust! Ajakirjanikust oled sa kaugel kui sa lauta hobuseid kasima kõlbad nagu su mees siis oled sa omadega karjääri tippus
5
54/ 28. mai 2013 13:13
lustikummut ei peagi oskama kirjutada, Alma Materiga pole tal mingit suhet ja ajakirjanikuks teda nimetada on ilmne ajakirjanike solvamine
k
kaitseks/ 28. mai 2013 08:46
Lustile meeldivad vanamehed (Kilk, Bucannon), miks ei võiks ta ka selle rauga seljas ratsutada.
l
Luna 3/ 28. mai 2013 02:57
Kas toesti Lunal on teisik voi on Luna skitsofreenik? Seda on ennembgi juhtunud Lunaga..
d
dsd/ 28. mai 2013 02:23

o
oli, mis oli/ 28. mai 2013 01:09
aga ärgem eakale inimesele liiga tehkem rohkem. Aitab vast küll nendest intervjuudest. Ühes oli, et tal vereröhk körgem kui varem. K.Lust teeb samuti oma tööd, milleks teda siunata. See, millal keegi soostub intervjuud andma, on tema oma valik, ehk siis nüüd oldi sellega päri, poolteise aasta eest ehk mitte. Küll pr.Ilves näeb varsti oma abikaasa pealt, kuidas vananemine käib, elu teeb oma korrektiivid. Tema isa ja abikaasa vahel on ca 16 aastat ainult. Ja temal oma abikaasaga vanusevahe 15 aastat.
d
deutschland deutschland über alles/ 28. mai 2013 00:53
Soov lihtsalt midagi muliseda ei anna põhjust kedagi tagantjärele tanki panna. Isegi kui keegi jättis omal ajal naise ja lapsed maha ja putkas Soome, on temast pensioni-stoorit kirjutada äärmiselt labane. Kõigil osapooltel on juba ammu oma elu. Mis krokodillipisaraid kusekollane Lust siit veel välja pigistada üritab, ei suuda viisakas inimene mõista.
a
absurd kuubis/ 27. mai 2013 23:56
Katrin Lust teeb (oma väite kohaselt muidugi) ühe teema kallal poolteist aastat ränka tööd. Intervjueerib sadu nimesi. Näeb hirmsat moodi vaeva ja... "Möödunud teisipäeval sain lõpuks Lempsi kätte." Tule jumal appi, kas see kirjaneitsi on peast lollakas või?
a
Aja Lugu/ 27. mai 2013 21:33
Presidendivalimiste ajal ründas T.H. Ilves oma meeskonnaga häbi tundmata A.Rüütli alaealisi lapselapsi.(meenutagem "Kadriorgiat). Valimisvõiduks kõlbas teha kõike! Täna nääklevad õnneks ainult täiskasvanud omavahel.
s
suslik/ 27. mai 2013 20:26
Järjekordne eetikapost on langenud. Ma kohe ei teagi, kas enam kuhugi on langeda. Heakene küll, alati leidub kedagi, kes ebaeetilisega hakkama saab. Kuid, et seda ka avaldatakse!!!
t
tt/ 27. mai 2013 20:10
Evelin ka ju ise perekonnalõhkuja.
h
hakkab nagu traditsioon kujunemajuba / 27. mai 2013 19:10
presidentide mittejustlaitmatuimad perekonnalood on ajakirjandusele ikka leiba andnud EV ajal
m
meie küla eit/ 27. mai 2013 18:55
76. aastane - seitsmekümne kuuenda aastane! -ki ja -gi liite lisamisest sõna lõppu mitte keskele ma üldse ei räägigi, see tundub puupeale üle mõistuse käivat. Ja selline idioot, kes ei saa hakkama oma äbarike kirjatöödega, võtab endale õiguse kritiseerida teiste tegemisi! Häbi TV 3 ja Õhtuleht! Saatke ta kooli enne, kui tema üllitisi trükite või eetrisse lasete.

s
27. mai 2013 18:42
Suured käed ja jalad sel Lustil, rumal pealekauba
j
jaja/ 27. mai 2013 18:29
Lust ja tema kättemaksuhimu hakkab ülemaaliseks probleemiks kujunema. Näis, millega see lõpeb.
m
msile/ 27. mai 2013 18:27
nii oligi, et Int abiellus ingerlasega ja kolis Soome kohe kui võimalus tekkis, ingeralsed said korteri Helsingis, neile maksti üüritoetust ja elamisraha sotsiaalosakonnast.
Kuna Soomes antakse sotsiaaltoetust leibkonna peale kokku, siis väidetavalt kavalpead lahutasid ja said nii kaks korterit ja kaks sotsiaaltoetust. Sellepärast kirjutavad Soomes ja kõrgkoolides õppijad ennast kodunt välja, et saada stipendiumi ja muid sotsiaaltoetusi.
Miks vanamees nüüd meedias on, ei tea, eks ongi vast üksindus ja vanadus, seal toidusabas olevad vene naised vaevalt nii vana mehe juurde elama läheksid.
Eestis ta vist tõesti seda soome pensioni ei saa, kui ta Soomes töötanud ei ole ja Soome kodanik ei ole, aga eks elagu säästudest, selle 20 aastaga peaks ju nagunii muidu saadud rahast midagi järel olema. Ükskõik kui imelik inimene Evelin ka ei ole, teda ei peaks vanamehe asjadesse segama.
t
tips/ 27. mai 2013 17:24
kaua lust ilveste seljas kavatseb ratsutada? presidendipaar ei sümpatiseeri, aga lembit-rääkis-mulle-pisar-silmis-jutt on üle mõistuse, populistlik mahhinaator lust... ebaadekvaatne, ebaeetiline, ebaprofessionaalne.
(kui saabukski kord see lusti poolt kauaigatsetud "arenenud" ühiskond, oleks lust esimene, kellele ust näidataks - kanalid, kus ta "töö" ilmub jääks alguses renomeest ilma, siis juba reklaamitellijast. keegi poleks nõus oma firmamärki sellise jampsiga siduma.)
v
vanarahu/ 27. mai 2013 16:57
Härra saab nn.Takuueläket 732,13 e
http://www.kela.fi/takuuelake
ehk siis eesti pension + millele soome riik maksab juurde nii et lõpp sissetulek ei oleks väiksem kui 732,13 e
veel on tal õigus saada, kui elamiskulud ületavad teatud toimetuleku piiri,
nn Asumiseen tukea(eluasemetoetust) http://www.kela.fi/asumiseen-tukea_elakkeensaajan-asumistuki
s
s/ 27. mai 2013 16:42
Üsna närvi ajab juba see kogu pudru ja kapsad perekond Ilveste ümber. Nagu millestki muust kirjutada ei ole, otsige sugulased ka üles ja intervjueerige neid, kui hästi või halvasti elavad... Eestis kindlasti probleemsemaid asju, millest artikleid kirjutada.
m
mia/ 27. mai 2013 14:49
Pole olnud kunagi Evelin Ilvese fan, aga selline teemapüstitus ajab küll iiveldama. Selle asemel, et mõtiskleda mis on Evelin Ilvese vajaduse taga haraka kombel oma riidekappi järjest uusi asju kokku sumada ja vahendeid valimata oma eesmärke saavutada.
Pakun, et isa oma perekonna tütrele nii olulisel ajal maja jättis.
Noorte kõnepruugis ütleksin, et papi võiks endale lihtsalt vee peale tõmmata mitte käia halada. Tema tegi oma valikud kui pere maha jättis -nüüd elagu ja ärgu vingugu, ehk enne surma saab selgeks, mis tegelikult elus loeb.
k
kits kärneriks/ 27. mai 2013 14:31
Inimsuhete lahtiharutamisega tegeleb mikrofonihoidja,kes ise oma suhetega puntras nagu sassis lõngakera. Nii siin- kui sealpool maakera,kuhu iganes jala maha paneb.
Sadistlikult ühekülgne ja kättemaksuhimuline artikkel,mis iseloomustab nii mikrofonihoidjat kui seda meest seal. Loll mees,et üldse intervjuu andis.

k
kas ei saa või ei taha?/ 27. mai 2013 14:21
See "pisar silmas" jutt, et Lembit Int ei saa kodumaale tagasi kolida seetõttu, et siis kaoks ära Soome pension, on naiivne! Oma Helsingi toa võib üürile anda ja kolida ükskõik kuhu. Kuni säilib Soome sissekirjutus, saab härra Int oma 740 eurot kätte kasvõi Ärma talus elades. Pigem tundub, et siin on tegemist hoopis tahtmise puudumisega.
m
msi/ 27. mai 2013 14:14
lust väidab, et on teemaga tegelenud poolteist aastat. arvan, et ta blufib ja liialdab nagu alati. kui mitte mujal, siis delfi lusti nurgas oleks ta juba ammu sel teemal hõiskama hakanud. sellele viitab ka see, et kuni käesoleva hetkeni puudub tal selline info, mis on olemas tavalisel eesti ajakirjandusega keskmiselt kursis oleval lugejal. seetõttu on alust arvata, et peagi ilmuvas raamatus on ainult väga väike osa lusti enda kirjutatud. kirjastus on edeva ja auahne tobukese tankistiks valinud.
mida mina siis tavalugejana olen evelini isa kohta teada saanud. tundub, et tegemist on suht tundekülma inimesega, kes üritab kõikvõimalike kombinatsioonide abil saavutada maximumi materiaalset kasu. nõuka aja lõpupoole abiellus ta 2.korda oma kunagise kooliõega, kes oli ingerlane. niipea kui soome avas ingerlastele soodsad tingimused sinna elama asumiseks, nad sinna ka kolisid. kuna papi oli juba siis suur kalkuleerija-vanadusnõtruse teemata- otsustasid nad naisega vormistada fiktiivse lahutuse, see andis võimaluse soome riigilt veel rohkem pappi välja pigistada. aga selle papi kättesaamiseks siiski ametnikud mingil määral kontrollisid, kas lahku läinud ka tegelikult lahus elavad, siis selle nimel asusidki mees ja naine eraldi elama. paraku juhtus nii, et mingi aja pärast teadmata põhjusel sai fiktiivsest lahutusest tegelik lahutus ja sellest ajast alates elabki papi tõenäoliselt üksi. eeltoodu põhjal kahtlen küll, et papi suhtlemise pärast ratastega käruga tasuta toitu kokku käib ahnitsemas, seda enam, et tal seda vaja ei ole, 2 külmkappi on seda tasuta kraami pungil täis topitud. eks siin mingi häirega tegemist peab olema, mis aastatega võib olla süvenenud. see võib olla põhjuseks ka evelini arutule ülimale materialismile-geenid!
enne papi soome lahkumist pidid suhted isa ja tütre vahel olema normaalsed, sest evelini ülikoolis käimise ajal elas tema isa tartus ja evelin elas tema juures.
see artikkel ei ole isa poolt antud info koha pealt evelini jaoks tgl kõige hullem. peale evelini maandumist kadriorgu otsis papi üles 1 kohaliku ajalehe ajakirjanik ja sellele ajakirjanikule lobises papi välja tõelisi THI perekonna saladusi.
p
piret õnneotsija, pirkanmaalt/ 27. mai 2013 13:57
Ära nüüd erutu kommentari peale. Mõtle oma nelja lapse peale... Ilmselt tahaksid nad veel pikalt sind enda kõrval näha.
Aga... It takes two to tango. Eli põhjuseid, miks tütred (eriti Evelin) oma isaga ei suhtle, me ka ju ei tea. Ja kohustust kellegagi suhelda ikka ei ole küll.
Su meelest siis Evelin oleks pidanud oma kerega kaamerale ette hüppama või? Ja teistpidi, kui Evelin olekski kogu oma võimalusi ja tutvusi ja mida iganes ära kasutades üritanud loo eetrisse jõudmist takistada, siis sa oleksid siin lärmanud, et Eestis ei ole sõnavabadust.
l
loeb ja imestab/ 27. mai 2013 13:41
Mis jama siin aetakse? Ei kao Soome pension kuskile ning makstakse mõlemat pensioni korraga - Soomes töötatud aastate ning Eestis töötatud aastate eest:
http://www.postimees.ee/1094666/soomest-saab-pensioni-tuhandeid-eestlasi/
Küsimus on ilmselt selles, hr Int saaks Eestis Soome riigilt vähem raha, vt “Soome tööpensioni saab Eestisse kaasa võtta, aga garantiipensioni ei saa,” märgib Leichter, lisades, et nüüd võivad mitmedki eakad eestlased ümber mõelda Soome kasuks." http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/pensionarid-voitsid-eesti-riiki.d?id=64991260
Väga usaldusväärne vanahärra tõesti. Ja artiklis oleks võinud ikkagi mainida ka seda, et praegu üksinduses piinlev isa jättis kunagi ise oma pere maha.
m
Mileina Jõgi,Harjumaalt/ 27. mai 2013 13:30
To,,Piret,,Sa ikka oled paras loll,nagu E.Ilveski!!!!!Lapsed ikka on kohustatud suhtlema oma vanematega,kui need on nad ülesse kasvatanud,kas pole nii ,Piret?????Kes on sinu vanemad?????Kas suhtled nendega????Ja mis on sinu arvates,,vanadusnõtrus,,???millega see sinu silma riivas,Piret????Kas tõesti arvad,et kui inimene on vana,siis ka kohe nõdrameelne????Miks peab isa võtma ühendust oma tytrega,kes elab sinu ja minu rahakoti peal ja kes ilmselt oma isast ei huvitugi.Olles esileedi,peaks ta tegema kõik,et taolised kirjutised lehte ei jõuaks.Ju siis isa hing valutab,mitte sellepärast,et ta tytar on esileedi,vaid ikka ennekõike sellepärast,et ta on lihtsalt tütar,tiitleid külge panematta!!!!Mina olen ka vanem inimene juba ja mul on 4 täiskasvanut last ja kui mina alati ei jõua neile helistada--siis nad teevad seda ise.Pole vaja siin tulla süüdistama vaid isa--usun,et selline esileedi,nagu on meil siin pole karvavõrtki väärt haletsust ja kiitmist.Häbi esileedile juba selle-eest,et selline kirjutis üldse lehte jõudis ja täna ka veel televisiooni.Evelini maine oli juba ennem rikutud ja nüüd seda enamgi!!!Ma ei mõista hukka tema isa,sest meie ju ei tea,mis olid põhjused ja aga sina Piret oled ehk tõesti vanadusnõtrusega juba,kuigi tyndub,et olete noorem inimene.Teie iseloom paistab juba kirjas välja ja seesmiselt olete suht õnnetu inimene.Need õnnetysed olete ise omale kaela tõmmanud ja pole teil ka sõpru,sest olete nad osavalt ja teadlikult endast eemale tõrjunud.
m
mahvalda/ 27. mai 2013 13:27
Eelkommijatele, kes siin sõnumitoojat tapma asunud, küsiksin, et kas ajakirjaniku töö seisneb ainult ja ainult Ansipi ja reformierakonna kiitmises? Kui jah, siis mis kuradi pärast meil oli vaja sellest NSVL-ist lahkuda, kus sõnavabadus oli täpselt ära määratletud terminitega, mida tohtis ja mida ei.
j
ja üldse/ 27. mai 2013 13:26
Mida juttu??????? Int saab nii Soomest kui ka Eestist pensioni.......kui sa ajakirjanikuhakatis oleks natuke uurinud, siis oleks seda teadnud ja see oleks pidanud ka siin kirjas olema. Tüüpiline kollane ajakirjanundus, ikka kallutame või varjame fakte, et asi ikka dramaatilisem tunduks. Mida hala, ma ei saa aru? Ei oska majandada järelikult.
k
kohutav/ 27. mai 2013 13:04
TV3 on ikka väga kollaseks muutunud ja Katrin Lusti selline ühepoolne intervjuu avaldmine on ajakirjanduseetikaga vastuolus.
Ja milleks enda isiklikku vaenu sellisel viisil nüüd ära kasutatakse?
Ma loodan, et see kõik Lustile endale bumerangina tagasi ei lenda, sest tavaliselt on see tagasilend tunduvalt valusam.
Olen TV3-s ikka väga pettunud.

p
piret/ 27. mai 2013 13:04
Aga mis takistab isal ise helistamast oma tütardele? Ei pea ainult istuma ja ootama, et teinepool tegutseks. Suhtlus on ikka kahepoolne. Ainult üks Lusti stiilis hala ja ving. Ja lapselapsed pole üldse tähtsad vanaisale. Neist ei sõnakestki. See teema ju ei müü. Põhiline, et Evelin ei helista...
Aga üldiselt on asi läinud väga labaseks ja nõmedaks nurgaajakirjanik Lusti poolt. Kui teaduskraadiga inimene oleks ikka mõistuse juures, siis ta ei mustaks oma peret. Aga siin ilmselt on tegemist juba vanadusnõtrusega. Ja seda ei ole ilus ära kasutada. Kui Lust ise sellest aru ei saa, siis TV3 võiks targem olla.
m
msi/ 27. mai 2013 12:27
jätan seekord blogija kritiseerimise tuleviku teemaks. maalile soovin teada anda, et evelini nimele doktori tiitli lisamine on vale. presidendi kodulehel on evelini cv-s näidatud, et ta lõpetas ülikooli 1993.a bakalaureuse kraadiga. jääb arusaamatuks, miks nii pika õppimise tagajärjel magistrikraadi ei omistatud. kindlalt tean, et evelin ei ole läbi teinud arstiteaduskonna raviosakonna lõpetajatele peale akadeemilise õppetöö lõppu ette nähtud resdentuuri-internatuuri, ja ei ole kunagi arstina töötanud ega ole ka omanud õigust seda teha. kõige naeruväärsem väljaütlemine meditsiinilitel teemadel evelini poolt on pärit perioodist, kui ta oli oma talunaise figuuri suutnud sobilikkumasse vormi ajada. siis püstitas ta ajakirjanduses kategoorilises vormis kõikidele ülekaalulistele arstidele aastaplaani- et nad kõik on kohustatud tervisliku toitumise ja treeningu abil endid 1 aasta jooksul normaalsesse kehakaalu viima!
olen väga pettunud vale-lunas. nüüd ei peitu ta ainult luna nime taha, vaid topib sinna sisse veel vika ja jumal tea veel kelle rasvaste juuste ja pesematuse teema. ja püüab seejuures varasemast hoolsamalt jälgi segada, võttes 1 tähe asemel kasutusele numbri 2. millega on küll alati korrektne luna sellise kiusamise ära teeninud?
k
krissu/ 27. mai 2013 12:26
Sa, Katrin, võiksid ajakirjanikuna siiski esmased õigekirjaoskused omandada...
m
Maali/ 27. mai 2013 11:46
kas Lust on välismaalt tagasi, et päevagi ei möödu temast kuulmata. Mis tal viga on, ega ta kuulsamaks ei saa nagunii kui Saagim, kellel alaline töökoht ajalehes või ammugi mitte mõne presidendi abikaasaks.
Olen varem lugenud, et see Int, teadlane, lahkus perekonna juurest väga ammu, nii et lapsed temalt midagi õppinud ei ole. Ka olen lugenud, et ta on Soomes elades oma Tartu korterit välja üürinud ja Tartus saab head üüritasu ka siis, kui selle pealt 21% tulumaksu maksta.
Pole lugenud, miks Int üldse Soome läks, 20 aastat tagasi oli ta 56, eks siis oli mõne naisega tegu, ilmselt ingerlasega või on ta ise ingerlane, neid kutsuti Soome ja anti Helsingis korter, mille üüri sotsiaalosakond tasus. Lisaks siis igakuune elamisraha ja hiljem pensionärile rahvapension kui inimene Soomes päevagi tööl ei ole käinud.
Selles seadustedzunglis on kerge tööd tegemata ära elada ja nii on ingerlased juba mitukümmend aastat ka teinud, Soomest võetaks kõik võimalik ja Eestis omatakse kinnisvara.
Väidetavalt oleks nii kuulus teadlane ka Eestis tööd leidnud ja ennast ära elatanud, ei ole Lippmaagi, kes kaotas oma kodu ja vanemad sõjas, Helsingisse sotsiaalabi küsima läinud. Pole vanamehel häda midagi, pruute tuleb ja läheb, eks neid sealt toidusabast tõesti leiab, eriti vene keelt rääkivaid, haritud ja ilusad naised Piiteri kandist.
Evelin Ilvese lapsepõlvest me palju ei tea, eks ta omapärane on olnud, et inimene peab nii imelikke riideid kandma ja igalpool abikaasaga kaasas käima. Nii ta kahjuks ennat rahva naerualauseks on teinud, kuigi tema tähelepanu juhtimine transrasvadele ja puukborrelioosile kaalub üles kõik perearstide tehtu, palju inimesi on osanud nõuda ja abi saanud tänud Dr. Evelin Ilvesele.
Lust peaks oma probleeme lahendama mujal, mitte ajakirjanduses ja Evelin Ilvese nime kasutades.
i
iha/ 27. mai 2013 11:38
/...on 76. aastane.../ !!!
palju õnne, kirjastus kunst, palju õnne, tv3, sellist arulagedust promoda, waw.
milline ebaprofessionaalne töötaja, häbi.
l
Luna/ 27. mai 2013 11:06
Luna 10:26 mis eesm2rgiga sa minu nime kasutad? Kas sa arvad, et su pidevad haisu -ja juukseteemalised kommid sind ei reeda? Millal sa Katrinit isiklikult nuusutamas k2isid? Kusagil raamatuesitlusel luurasid selja taha ja nuhkisid 6hku v6i?
Palun 2rge v6tke selliseid komme minu nime alt t6siselt, mul ei ole harjumust niimoodi solvata.
Artiklist. Katrin, ma arvan, et ei ole 6ige anda nii yhepoolset hinnangut kellegi tegemiste (v6i tegemata j2tmiste) yle. Sulle v6ib tunduda ta toreda inimesena, kes tytarde poolt on ylekohtuselt maha j2etud. Tegelikult pole sul ju aimugi, millised olid tema ja ta tytarde vahelised suhted eelnevalt. Kas on m6tet nii pealiskaudselt hinnanguid anda? Evelinile said sa selle artikli kirjutamisega kyll h2sti k2tte maksta aga v2hemalt minu silmis kukkusid j2lle paar astet allapoole. K6ige 6igem oleks nyyd ehk ka loo teine pool k2tte saada ja intervjuus ka Evelin Ilvese enda arvamust kysida..
p
Piinlik/ 27. mai 2013 11:03
Kellegiga???? Võta siga ja kääna, kas saad seagiga??
Tervist proua president??????? Ehk ikka "Tervist, proua president"
76. aastane?
Jne, jne...
Kas sellise tasemega ajakirjanikud väljuvadki meie Alma Materist?
Lisaks väga ühepoolne lähenemine kogu loole. Miks tütred isast väidetavalt välja ei tee? Võib-olla on põhjuseks isa enda käitumine? Võib-olla on nii, et lapsed on isa puudumisest hoolimata edukateks saanud ja nüüd on vanahärral enese olematu (?) osa nende kasvatamisel ununenud?
Tegelikult on Lust leidnud just õige väljundi, milleks on TV 3 tumekollane "uudistesaade".
m
Meie Seadus ütleb/ 27. mai 2013 11:02
Lapsed on kohustatud oma vanemaid üleval pidama, kui nad ise enam toime ei tule!

l
lugeja/ 27. mai 2013 10:44
To Luna. Minu naaber on ka vanamees ja pealegi haige aga korte on puhtus ise ja puhtalt käib riides ja on üks poeg kellega suhtleb hästi aga poeg elab teises linnas, aga tema pension ei ole soome , vaid eesti oma ja pealegi väga tore vanem mees
k
Krooks/ 27. mai 2013 10:33
Luna, sul on mingid tõsised kompleksid? Katrin on tore, inimene, hea ajakirjanik ja kena naisterahvas. Erinevalt sinust. See teebki sind kadedaks.
l
Luna/ 27. mai 2013 10:26
"Hoolimata sellest, et mees on vana ning elab yksinda- hakkas mulle juba ukse peal silma tema puhtus."
Lust, millal sina l6puks enese hygieenile t2helepanu p66rama hakkad? J2lle on sul juuksed pesemata, seljas kuskilt kaltsukast ostetud pesemata r2balad. Saa aru inimene, SA HAISED!
k
27. mai 2013 10:11
Kaua nüüd selle Evelini kallal võtta kavatsed? Mingi ärapanemine nüüd või? Kas sa ise ei saa aru kui lapsik sa oled? Aga kas sa seda ka oled mõelnud, et äkki on isal ka mingi süü, et mõlemad tütred isaga suhelda ei taha? Kui palju on selliseid isasid, kes noorena pole oma lastest huvitatud ja kui vanadus kätte jõuab, siis hakkavad oma lapsi taga nutma. Ja kui Evelin nüüd elataks ka oma isa praegui ära, siis oleks sul jälle kisa lahti, et maksumaksja raha eest jne.
Varsti võetakse Märt Avandi ja Lenna ette,.saate näha:D
w
ww/ 27. mai 2013 10:07
No läbi blogide ja teleintervjuude seda tütrearmastust isa vastu juurde küll ei teki pigem vastupidi
t
Tibi/ 27. mai 2013 10:01
Mind näiteks ei huvita mingid soome vanuri pseudoprobleemid vaid see kas Katrin on polomängija/moekunstnik/miljonär Aadamist äkki lahku läinud?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee