Rannas seksides tuleb ka mõningate ohtudega arvestada.Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtuleht.ee 21. märts 2013 13:00
Mätas on veel märg, kuid küll varsti sulab lumi ja kuivab ka vesisem rohulapp. Portaal cosmopolitan.com aitab sind nippidega, kuidas õues seksides terveks jääda ja vahekorda nautida.

Paki kaasa vajalikud vahendid

Pane kaasa võtmiseks valmis libesti, kaitsevahendid ja isegi esmaabitarbed. Unustada ei saa küünlaid, veini (ka avajat) ja midagi mõnusalt kerget näksimiseks.

Riietu seksiks vastavalt

Kanna ainult mugavaid rõivaid ja kingi, mida oleks kerge seljast võtta.

Ole ümbrusest teadlik

Pole küll kõige erutavam, kuid pead teadma oma ümbrusest ja kohast, kus plaanid kallimaga seksida. Kas on oht kohata metsloomi, inimesi, putukaid jne.

Ole valmis putukahammustusteks

Ära unusta neid pinisevaid sääski, kes peagi ka Eestis lained lööma hakkavad ja uusi ohvreid otsivad. Üle puuoksa riputatud sääsevõrk võib seksi muuta mugavamaks ja ka romantilisemaks.

Seks rannas võib osutuda ohtlikuks

Kui asud tegevusse rannal, siis oleks kasulik kaasa võtta tekk. Kunagi ei tea, kas rannaliiv on puhas, leidub seal klaasikilde või süstlaid.

Seks vees

Ära unusta, et vees ei pruugi kondoom väga palju kaitset pakkuda.

Ära satu sekeldustesse

Seks õues võib toimuda kohas, mis on avalik, mistõttu tuleks enne leida vähe varjulisem koht, et vältida piinlikkust. Seksima ei tasu minna ka kohta, kus möödujad võivad sulle kutsuda politsei.