ISE ENDA ÕNNE SEPP: Pärast kümmet aastat tööd iseendaga kinnitab Katre kindlamalt kui ei kunagi varem: mitte ükski teine inimene ei saa kellegi ellu tuua õnne ega armastust, selle leidmiseks tuleb ise iseendaga tööd teha.

Foto: Aldo Luud
Katrin Juurvee 23. mai 2023 16:07

„Kõik on omavahel seotud – kui inimene elab puudusteadvuses, on tal puudus nii tervisest, rahast kui ka armastusest. Kui inimene on jõudnud küllusteadvuses elamiseni, on tal kõik olemas,“ rõhutab Katre Kuus.

Katre veab enesearengugruppe ja korraldab laagreid, mis on võimsad reaalsuse muutjad ja sageduse tõstjad. Tema juurde tulevad inimesed, kes on enesearenguga juba aastaid tööd teinud. Naine ütleb, et ta ei ole laagrite looja, vaid need sünnivad läbi tema koosloomes. Kui kõrge teadlikkusega inimesed ühendavad oma energiad, luuakse võimsam tasand.

Tänu iseenda arengule, gruppidele ja klienditöödele mõistab ta selgelt, kuidas me inimestena funktsioneerime ning kuidas saame luua ja muuta oma reaalsust. See on nn reaalsusloome, millest meile ei ole elus kunagi varem räägitud. Kes ei ole jõudnud teadliku eluni, sellele tundub, et kõik lihtsalt juhtub. Inimene elab tihti nii, nagu ei olekski õigust olla terve, rikas, heas suhtes, teha iga päev just neid valikuid, mida ta päriselt soovib. Enamasti on probleem see, et inimene ei usu iseenda väesse. Tuleb leida oma vägi ja mõista, et mina ise olen selle maailma muutja ja see on võimalik, see on tulemuslik.

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99