Foto: Envato Elements
kirg.ee 10. märts 2023 13:24

Enamikule 80ndatel sündinud naistest on kodust kaasa antud mõte: „Anna mehele regulaarselt seksi, toida kõht täis, ei ta siis kuhugi su kõrvalt lähe.“ Ometi on siit ja sealt kuulda stagneerunud mõtteviise, et seksil ja sellega seonduval on häbimaik juures.

Kahjuks elame endiselt ühiskonnas, kus sõna „seks“ tekitab seltskonnas elevust ja intensiivset sosistamist. Sõna „orgasm“ peale haaratakse kahe käega näost kinni ja oiatakse: „Issand, niimoodi ütleski välja vä.“ Veider, kas pole? Kõik seksivad ju.

Seksist tuleb rääkida

Teadlikkuse tõstmine teemadel, kuidas õigesti seksida, millised on eelmängu võimalused, mis on päriselt intiimsus, hoiaks ära lõviosa probleeme paarisuhetes.

Uuringud näitavad, et u 80 protsenti naistest ei saa vahekorra ajal orgasmi, mistõttu kaob ajapikku huvi seksi vastu. Vahest on aeg fookus naisele pöörata ja tema tippu jõudmise võimalusi avardada? Usun, et siis kaob ka teesklus ja taastub isu. Seksi nautiv naine on aga voodis täielik jumalanna!

Sestap ongi oluline seksuaalsusest avalikult rääkida ja minetada nõukaajal visalt juurutatud arusaam, et seks on tabu. Sest tegelikult on seks nii palju enamat. See on üks väljund tunnete, armastuse ja läheduse avaldamiseks.

Lahendus lelude näol

Erootikamaailm väärib suuremat ja läbipaistvamat tähelepanu, sest see pakub kuhjaga lahendusi paljudele paaridele. Mõttejada, kuhu Su nüüd kutsun, saab olema meeliärgitav. Tule minuga kaasa ja loe edasi. Isegi, kui kasvatus keelab järgnemast.

Ehkki lause „Vürtsita oma voodielu!“ kõlab leierdatult, justkui ei omaks see mingisugust sisu, oli olukord, kus õnnestus sõna otseses mõttes istuda lelude keskel, neid vaadata ning tunda oma käes erinevaid vibratsioone, äärmiselt vürtsitav. Lausa erutav!

Ainuüksi mõte, millise joovastuse erisugused vibratsioonid püksikutes luua võivad – on magusalt rahutuks tegev. Kui lisada siia juurde maitse- ja lõhnaelamused, mida magusad libestid ning kõditava olemusega geelid mu kehas valla päästsid, siis oligi tulemus käes – kõne kaaslasele ettepanekuga lõunapausil söömine vahele jätta!

Olen müüdud! Kust alustada?

Kirg.ee lehelt leiad üle 5000 erineva toote, millega luua oma magamistuppa täpselt selline naudingukeskus, millest vaid kõige üksikumatel öödel oled julgenud mõelda. Olenemata sellest, kas oled vallaline või suhtes, on tootevalikus kõigile midagi – ka kõige spetsiifilisemale eelistusele.

Hea naine, kujutle, kui imelised võivad olla vahekorrad (või ka üksi vallatlemine) kui tippu jõudmiseks kulub vaid mõni minut? Maali enesele tunne sügavast ja ülekeha raputavast naudingust, mis silmi pööritama paneb.

Võimatu on seda ülimagusat ja vabastavat tunnet sõnadesse panna – seda on vaja kogeda. See on sama hea, kui kirjeldada banaani maitset inimesele, kes pole iial seda söönud.

Õhkstimulaatorite sihipärane imemismaailm just sellise intensiivsuse ja kiirusega orgasmihoogusid pakubki. Otsi stimulaatoril endale sobiv režiim – meeldib Sulle tugev vibratsioon kliitoril või vajad intensiivset mõnunupukese imemist; erutab Sind hoopis jahe tuul jalgevahel; või aitab Sind tippu viia rütmiline tuksumine kõdistil - kõik on võimalik. Lihtsalt, vali ja sukeldu õndsusesse!

Ja mis on hea, õhkstimulaatorite valik on nii suur, et igaüks leiab endale sobiva. Nii alles tutvuja soodsa Satisfyer 1 näol kui ka nautleja, kes ootab luksuslikkust ja rohkem võimalusi, mida pakub Womanizer OG.

Ära unusta, et mõnu teevad veel paremaks libestid ja erinevad vedelad vibraatorid, mis lisavad värskust, maitset, mõnusaid ergutavaid aroome ja loomulikult niisutust.

„Kes korra proovib, see juurde soovib,“ kehtib ka sekslelude puhul. Uuringud on näidanud, et kui erootikatoodetele on juba sõrm antud, siis ostetakse endale kõige sagedamini kolm sekslelu.

Vallatud püksikud

Mäletad filmi „Inetu tõde“? Seal oli stseen, kus Gerard Butler kinkis Katherine Heigl’ile „vallatud püksikud“. Neid on Sul, kusjuures, võimalik endalegi saada. Kasvõi homme!

Püksikvibraatorid on suurepärane viis õppida enda erutumise tasandeid tundma, kas väga ekstraordinaarses (kohvikus, sõprade juures, kinos) või siis koduses keskkonnas. Samuti lisab see 100% põnevust Sinu armuellu.

Vibraator alustab püksikutes tööd mobiili laaditava äpi või puldi abil. Ja – tähelepanu! See äpp või pult ei pruugi olla sugugi Sinu käes, armas naine...

Tõmba püksikud jalga, haara kapist lühike ja hästi ligipääsetav kleidike, viska möödaminnes kaaslasele pult sülle ning anna talle voli elu Sinu pükstes käima panna. Täpselt siis, kui tema seda soovib. Ette teatamata.

Ootamatusi ja põnevust täis miljööd, kuhu koos seiklete, on võimatu kirjeldada. Sest vaatepilt, mis talle avaneb, kui ta pulti vajutab ja Sina seejärel jalust nõrk oled, on meest ülimalt rahutuks tegev. Õige pea on ta Su kallal nagu kohtumise esimestel nädalatel!

Sarnaselt võid äpiga kasutada ka nutikaid armukuule. Lisaks väga märgadele kohtingutele saad sedasi treenida ka oma vaagnapõhja lihaseid. Mitmetel neist on äpis mängud, mida mängid oma tupelihastega!

Erootilised lelud pole kindlasti häbiasi. Nende eesmärk on pikendada ootusärevust, mängida kujutlusvõimega, kõditada, silitada, üles äratada, hullata erinevate meeltega, mis kõik valmistab Sind ette eesolevaks vahekorraks. Peale nii eriilmeliste aistingute stimulatsiooni, on seks hoopis teisest killast. Luban Sulle.

Seega kohe valima!

Alati Sinu
Kirg.ee saadik

Kirg.ee - Sinu naudingumaailma käsilane!