„Ma ei tunne end kunagi alasti, rohkem nagu kunstiteos, jumalanna, muusa,“ ütleb imeinimene Triinu Schasmin, kes teeb kõigile silmad ette.

Foto: Marge Tammesalu
Katariina Loog eile 12:00

Saaremaalt talust pärit 30aastane Triinu Schasmin ei osanud keskkooli lõpetades arvatagi, et tema elu võiks muutuda nii, nagu see praegu on. Ta on modell, massöör, dekoreerija, renoveerija, moelooja ja palju muudki.

Saaremaal talupidajate peres sündinud Triinu arvas, et kõige vanema lapsena peab just tema vanemate elutöö üle võtma. „Peale keskkooli tundsin kohustust vanemate talus jätkata, mistõttu läksin õppima piimatehnoloogiat ja veisekasvatust. Kaks aastat talus töötades sain ma aru, et minust mingit veisekasvatajat ega juustutegijat ei saa,“ lausub Triinu. Lehmadega päevast päeva koos olles sai selgeks, et kuigi loomad on väga nunnud, siis on nad ka väga antisotsiaalsed. See Triinule ei istunud.

„23aastasena lehmade keskel olles tundsin, et kogu elu läheb minust lihtsalt mööda,“ lausub ta. See mõte sai aga peagi ümber lükatud. „Ühel õhtul kirjutas mu sõbranna, et Soomes otsitakse tantsijaid. Mu silmad lõid üle pika aja särama. Ma olen lapsepõlvest saati imetlenud filmides nähtud tantsijaid – nii ilusad ja säravad. Nüüd saan ka mina olla üks nendest,“ räägib Triinu.

Seega sõitiski ta kuus aastat tagasi Soome, et töötada seal ühes stripiklubis ja oma elu täiesti uuelt lehelt alustada.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99