SPIRITUAALNE TEEJUHT TENE: „Enne, kui üldse millegagi tegelema hakata, tuleks kõigepealt iseenda auraväljad tööle seadistada. Ikka selleks, et ellu saaksid üldse saabuda võimalused, mille kaudu unistusi ja soove täide viia.“

Foto: Alar Truu
Mirjam Männik 5. november 2022 06:00

Selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul on hing, kes suudab kanaldada Universumi häält, tõlkida seda lihtsalt mõistetavaks ning aidata huvilistel kutsuda ellu õnne, raha ja küllust. See polegi nii keeruline – õpi rituaalimaagiaid õigesti tegema.

„Minu missioon on inimesi valgustada. Räägin kosmilistest energiatest, tõlgendan neid, jagan enda visioone ja teadmisi,“ kirjeldab tuntud saarlane Tene Laul (31) tänaseid tegemisi. «Küllus ja rahaenergia käivad käsikäes, sest need saabuvad ellu ühest ja samast energiaallikast – päikesepõimiku tšakrast.

Rahavoolu ligi kutsumiseks ja selle kaudu külluse aktiveerimiseks tuleb tervendada just kolmandat tšakrat, milleks ongi päikesepõimik,» selgitab Tene. Esmalt tuleb alati enda energiad auraväljas tööle seadistada, et üldse ellu saaksid saabuda võimalused, mille kaudu unistusi ja soove täide viia. Seda loomulikult ka siis, kui need on seotud maise energia tõstmise, rahavoolu ja üleüldise küllusega. Alusta esmalt energiatervendusega ja seejärel pane see kõik toimima.»

Töökus on oluline

Karma seaduse järgi on ülioluline järgida, et iga unistuse elluviimise juures on ka õige tegutsemine.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99