OOTAMATU LAHKUMINE: Kui partneri otsus suhe või kooselu lõpetada tuleb teisele poolele ootamatult, võib eeldada, et üks partner oli olukorraga kohanenud, teine aga oli suhtega rahulolematu ja soovis muutust. Küll aga võisid mõlemad ennast seejuures üksikuna tunda.Foto: Pexels
Kaire Kenk 15. juuli 2022 18:00

Otsus kooselu lõpetada on alati mõlemale partnerile raske katsumus, kuid enamasti saab suhte lõppu teatud märkide abil ette ennustada. Vahel ei taha me neid endeid näha ja mõnikord aimame küll, et suhe saab kohe otsa, kuid ei taha seda endale tunnistada. Millised on peamised ohumärgid, mis ennustavad peatset lahkuminekut?

Paariterapeut Aita Keerberg ütleb, et kõige rohkem on partneri lahkumisotsusest šokeeritud need, kes ei ole lihtsalt tähele pannud, mida partner teeb, tahab või ei taha. Või ei ole mõistnud, et teiselt on pikemat aega tulnud sõnumeid, mis väljendavad ebakõlasid, rahulolematust või suisa plaane lahku minna. „Muidugi ei ole välistatud, et partner on esimesest pilgust armunud uude töökaaslasesse ja otsustanud koos temaga õnnelikuks saada,“ lisab ta.

Paariterapeut Elina Tanskanen kirjeldab peagi lõppevat suhet:

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad