Suhted

„USSIKEELED“ | Mida teha, kui mees jättis kolme lapsega maha? Vahest rõõmustada? Said lahti inimesest, kes sind ei osanud hinnata! (5)

LISA KOMMENTAAR

KK 18. mai 2022 02:42
3lapse kõrvalt. Tundub üsna hull seis? Mida teha siis kui 4 lapsega üksi ema ja sind jäätakse rase maha . Sa ise pead toime tulema ja hakkama saama ise sa endale lapsed tegid. üksi neid teha ei saa. Elatise ei saa mis sest see on välja mõistetud riigi poolt abi raha. Laste isal on kohustused laste ees aga ta ei täida seda. Elatis välja mõistetud on kõik . On võrtsus õigused pooleks laste hoolidus kohustus . Vald andis vastuse, et nad ei saa meest sundida laste isa laste eest hoolitseks ja nendega aega veedaks . Nüüd pean ise 5 lapsega üksi toime tulema . Toetusi ma ei saa .
Mees 17. mai 2022 09:26
Vaadates neid igasugu lugusid siis joonistub välja muster - mees kes perekonda ei taha, naistest on suva, tõmbab ringi - nemad saavad naisi lademetes. Aga mees kes tahaks perekonda, lapsi, oleks naisele alati toeks. Hooliks temast. Kaitseks ja armastaks kogu hingest olenemata headest või halbadest pahedest naisel - kuidagi mitte ei saa. Ja kui arvadki, et saabus hingekaaslane tuleb mõne ajapärast naiselt teave - et sa ikka ei ole see keda tema tahaks. Pahatihti leiab endale uue mehe kelle eest ta varsti siin halamas käib ja põgeneda tahab....
noh 16. mai 2022 10:07
Lepi ennem mehega kokku kui palju lapsi olete suutelised üles kasvatama, on ennegi juhtunud, et naine nagu sünnitusmasin, aga mees ei taha nii palju lapsi ja läheb lihtsalt ära, sest kodus on kisa ja trall ning rahulikku nurgakest pole.
Arno Jaago 16. mai 2022 08:33
Kui asju jämedalt öelda, siis juhtuks selliseid asju vähem, kui paari minnakse kaine peaga. Samas võib aga olla ka nii, et on vastupidi, et ühest paarilisest on hoopis kooselu jooksul saanud alkohoolik või lihtsalt psühhotroopsete substansside sõltlane, mis inimese loomulikkuse ära lammutab, võib olla isegi nii, et inimene tajub joobe seisundis loomulikkust, sest loomulikkus saabubki inimesse vaid joobe seisundis, kuna ta ongi eelnevalt juba katki, ehk siis psühhotroopsete substanssidega end ära lõhkunud. End taastada saab aga viisil kui väljuda kõigist psühhotoopsetest substanssidest, ka kohv
Arno Jaago 16. mai 2022 08:43
..cola, tubakatooted, alkohol, energiajoogid, kõik viimseni kui üks psühhotroopne aine, mida iganes ka ollakse harjunud tarbima, neist väljudes ja välja kasvades saab inimene lõpuks tagasi oma loomulikkuse ja julguse, mida ehedal kombel illustreerivad lapsed, kes ei ole end veel selliste substannsidega harjutanud ega oma loomulikkust ja valehäbi aktiveerinud. Seega miks inimestes selline taandareng sageli toimub, on just süüdi kõik erinevad psühhotroopsed ained, neist viimane kui üks. Kõik mis tundeid reguleerivad, tegelikult loomulikkust lõhuvad. Loomulikkus on esindatud loogikas.