Mees ja tema pintsak. Millise riietusesemega jääks Riho Terras Strasbourgis peene klubi ukse taha?

Foto: Kollaaž (Twitter.com/rihoterras, Rauno Volmar / Ekspress Meedia, Vida Press)
Õhtulehe moepolitsei 13. mai 2022 09:00

Eestis pole ammu ühegi avaliku elu tegelase, liiati veel poliitiku, rõivaese tekitanud sellist skandaali. Õli valab tulle asjaolu, et seekord ei keerle karussell mõne naise liiga kalli käekoti või soengu sobivuse üle – pahanduse keskmes on üks asine, tugev ja mehine… pintsak, mis kuulub kaitseväe endisele juhile ja nüüdsele eurosaadikule Riho Terrasele. Mis riideese see on ja miks Prantsuse ööklubile see ei sobinud?

Riho Terras pole tahtnud juhtunut palju seletada, selle töö on enda peale võtnud pigem tema tolleõhtune kaaslane Jaak Madison. Kes veel ei tea: härrasmeestel tekkis dispuut ühe ööklubi ukse peal, millele väidetavalt olla järgnenud rassistlikud solvangud ning vähemalt üks neist väänati maha ja viidi politseibussi.

Madison on öelnud ERRile, et probleemi põhjustes Terrase riietus, täpsemalt Baieri stiilis pintsak, mida ta ei tahtnud jätta garderoobi. Ja siit hakkas kerima küsimus: mis jakike see siis on, et selliseid kirgi kütab? Kas tegemist on millegi sellisega, mis peenesse lokaali ei sobi? Või ikkagi sobib?

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

tühi jutt 13. mai 2022 15:22
Tühi spekuleerimine. Soov oli pikk tekst kirja saada. Terrase pintsak on sobilik ööklubi jaoks. Seda võiks artikkel otse ka õelda aga parem on keerutada, kahtlusi külvata.
veganiresto pildil 13. mai 2022 09:13
on ta üsna raugastunud väljanägemisega. Aga see pidigi kõigile militaaridele omane olema, et niipea kui vormirihma vöölt maha võtavad, nii kohe laiali valguvad

SISUTURUNDUS