Foto: Panthermedia/Scanpix
Ohtuleht.ee 10. mai 2022 22:30

„Mu abikaasa tähistas mai alguses sünnipäeva ning tahtsin talle korraldada erilise õhtu ning viisin ta eriti peenesse kohta sööma. Kuna kohe oli tulemas ka emadepäev, kutsusin kaasa ka tema ema. See oli mu elu kõige kohutavam õhtusöök, sest ämm kiskus terve õhtu tüli üles, nii Ukraina põgenike kui pensioni väiksuse üle!“ kirjutab Siiri.

Siiri sõnul tegi ta ämmale pealtnäha siira heateo tegemisega iseendale karuteene. „Kuna mu ämm tihtipeale sellistesse restoranidesse ilmselt sööma ei satu, tahtsin talle ka elamuse korraldada ja saabuva emadepäeva puhul head meelt valmistada. Ei oleks oodanud, et mu õhtu lõppeb sellega, et ma selle ülikalli söögi lihtsalt välja oksendan, sest süda oli pärast seda paaritunnist vaimset sõda lihtsalt nii paha,“ kirjeldab ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Ahahh 17. mai 2022 11:38
Kehva kirjanikuhakatise kehv jutuke ukride invasiooni õigustamiseks. Miks ma nii arvan, aga sellepärast, et sellistel eesmärkidel vorbitud jutud sisaldavad alati eestlaste rännet teistesse riikidesse. Jäetakse ainult mainimata, et eestlased on olnud sel juhul tänulikud iga palukese, tööotsa ja voodinurga eest, erinevalt ukridest, kes saabudes nõudmisi esitama hakkasid ja iga päevaga aina nõudlikumaks lähevad. Ahjaaaa, tööle nad ka enamus väga minna ei viitsi.
just, 11. mai 2022 16:31
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS