Foto: Erakogu
Silja Paavle 14. mai 2022 08:17

Kui Maare Uus pärast tavalist grilliõhtut haiglas ärkas, peaaegu pool kehast põletushaavades, oli ta veendunud – elu on läbi. Kaheksa aastat hiljem teab naine kindlalt: sellest hetkest sai alguse tema uus mina.

Maare (32) mäletab hästi, kuidas sai veerandsaja aasta vanuseks ja mõtles: kõik on alles ees. „Tundsin end õnnelikuna, sest teadsin, ma olen noor, ilus ja tark ning mul on kõik heaks eluks olemas,“ meenutab ta. Mõni päev hiljem läks ta sõpradega mere äärde telkima.

Õhtu oli nagu õhtu ikka, poisid käisid kalal, ülejäänud seltskond nautis merd ja lõket. Selle läheduses põles tuletegemiseks mõeldud anumas piiritus, et anda lisavalgust ööpimeduses kalale minejaile. Üks poistest valas tulenõusse piiritust juurde, kuid liiga lähedal asunud elavast tulest tõusnud sädeme tõttu toimus plahvatus. „Leek tuli otse minu peale, ma ei suutnud midagi teha,“ meenutab Maare.

Maare tõusis, astus paar sammu ja jõudis viivuks mõelda: nüüd ongi kõik: „Suren ainult 25aastasena.“

Kommentaarid  (3)

läbiloetust 14. mai 2022 14:38
Hea tujuparandav artikkel küll, aga „Kust me võtame arusaama, et armid ei ole ilusad?"---liiga eufooriline ja tuletab meelde kolmesajakiloseid mammisid Ameerikas: kes ütles, et rasvapolster ei ole ilus? Maarel pole häda midagi ja plusspunktid positiivsuse eest, paljudel seda pole..ega tule...Iseloomufaktoritest tulenevalt.
Väga inspireeriv lugemine 14. mai 2022 13:26
Julgelt edasi! Ainult neist istandustest peab kaugemale hoidma, liiga palju mürke kasutatakse. Kogemusnõustajana oled hindamatu. Koolides oleks sinu esinemistest palju kasu, et mõned vigisevad, mitte millestki "stressis" noored mõistusele raputada.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS