Ussikeeled

Foto: Kollaaž
Manona Paris, Keit Paju 9. mai 2022 11:02

Seekord räägime eriti mürgistest suhetest, kus armastus on ammu kadunud ja viha on hakanud egosid toitma. Enam pole küsimus, kes tegi kellele mida ja kuidas, vaid: kelle tehtud valu viimaseks jääb. Jah, arvasite õigesti – see saab lõppeda ainult väga halvasti.

Tõukudes Johnny Deppi/Amber Heardi juhtumist lahkame ka tavainimeste eludes küllaga leiduvaid olukordi, kus kokku on saanud inimesed, kes koos kellade ja viledega üksteises need halvimad omadused esile toovad.

Kus haiget tegemiseks kasutatakse ära lapsi, kes muutuvadki peamisteks relvadeks. Kus pole emaarmastust ega isa autunnet. Või üldse mingeid inimlikke ülemaid emotsioone. On vaid puhas sõda oma sajas ilges varjundis.

Mida siis teha? Ussikeeled juhatavad teed. Kuula meid ja kirjuta ussikeeled@ohtuleht.ee.

Abi leiad siit!

  • 112 ‒ otsene hädaolukord

  • 551 5491 ‒ ööpäevaringne Eluliini Naiste tugikeskus, vaata ka https://eluliin.ee

  • 53 969 834 – ööpäevaringne Naisteabi vastuvõtt majutusüksusesse ja esmane kriisinõustamine

  • 655 8088 ‒ emotsionaalse toe telefon, eesti keeles

  • 655 5688 ‒ emotsionaalse toe telefon, vene keeles

  • 6606 077 ‒ vägivallast loobumise tugiliin

  • 55 949 496 ‒ Naiste tugi- ja teabekeskus, Tartu

  • 58 849 494 ‒ Naiste tugi- ja teabekeskus, Põlva

  • 1492 ‒ Eesti Naiste varjupaikade liit

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

Arno Jaago 16. mai 2022 07:51
Inimesed peavad tunnistama, et suur osa kooselusid on siiski sündinud ihast mitte armastusest. Üpris kindel, et see nii on, on see kui sellised suhted sünnivad alkoholi mõju all, sest inimestes aktiivne valehäbi kaine peaga selliseid suhteid tekitada on üldlevinud tedents, kuna tavaline psühhotroopsete substansside sõltuvuses inimene valehäbi käes kannatab. Jah isegi lihtne kohvi, sigaret, alkoholi tarvitamis harjumus ja kõik muud psühhotroobid seda põhjustavad. Loomulikult keegi oma selliseid harjumusi sõltuvuseks ei pea, aga ilma nendeta ka ei suuda elada. Suhtes on siiski olulisel kohal seeKasOmavahelRäägitakseJaHoolitakseTegelikultKa
Arno Jaago 16. mai 2022 08:09
Kui levinud on see harjumus, et julgust ammutatakse alkoholist ja kõigist muudest erinevatest psühhotroopsetest kokteilidest. Asi on nimelt selles, et siis hakataksegi end vaid nende ainete mõju all normaalselt tundma ja väljaspool neid aineid tuntakse end paljudes olukordades üsna ebamugavalt, see on ka põhjus miks selline tee valitakse, sest samasuguselt end hästi ja mugavalt saab end tunda ka kõigist sellistest psühhotroopsete substansside mõjust täielikult väljudes, mis on pikem tee. Ehk siis loobudes täielikult kõigist psühhotroopsetest substanssidest, ka kohvist, colast, energia jookidestJaMuudestTaolistestSodistNingVäljaKasvadesSaabinimeneTaastadaOmaLoomulikkuseNaturaalselViisilMilleksKulubMitmeidKuidPuhtanaOllesSeeOnAvalikSaladusMillestPeavoolKahjuksEiRäägiKesSoovibRohkemInformatsiooniTemaVõtkuMinugaÜhendustFacebookiMessengeriVõiGmailiKauduNimedSamasJärjekorrasVäikeseTähegaJaKokkuKirjutatudSiisÄttJaGmailLõppuNaguikka
Arno Jaago 16. mai 2022 08:21
Kui levinud on see harjumus, et julgust ammutatakse alkoholist ja kõigist muudest erinevatest psühhotroopsetest kokteilidest. Asi on nimelt selles, et siis hakataksegi end vaid nende ainete mõju all normaalselt tundma ja väljaspool neid aineid tuntakse end paljudes olukordades üsna ebamugavalt, see on ka põhjus miks selline tee valitakse, sest samasuguselt end hästi ja mugavalt saab end tunda ka kõigist sellistest psühhotroopsete substansside mõjust täielikult väljudes, mis on pikem tee.
Arno Jaago 16. mai 2022 08:26
Ehk siis loobudes täielikult kõigist psühhotroopsetest substanssidest, ka kohvist, colast, energia jookidest ja Muudest Taolistest Sodist Ning Välja Kasvades Saab inimene Taastada Oma Loomulikkuse Naturaalsel Viisil Milleks Kulub Mitmeid Kuid Puhtana Olles See On Avalik Saladus Millest Peavool Kahjuks Ei Räägi Kes Soovib Rohkem Informatsiooni Tema Võtku Minuga Ühendust Facebooki Messengeri Või Gmaili Kaudu Nimed Samas Järjekorras Väikese Tähega Ja Kokku Kirjutatud Siis Ätt Ja Gmail Lõppu Nagui kka.Asi on selles, et sõltlasena olles tunnebki inimene end loomulikult nendes sõltuvustes.
munk (μοναχός) 10. mai 2022 10:11
- Mis sa nüüd, üks inimene ei jaksagi kakelda. - Aga äkki oli neid mitu...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS