Foto: Pexels.com
ÕL 29. aprill 2022 22:30

Ameeriklaste seas korraldatud uurimuses ütles enam kui 60% vastanuist, et majapidamistööde jagamine on eduka abielu alus.

Sel teemal on kirjutatud koguni populaarteaduslik raamat „It's Not You, It's the Dishes“ („Asi pole sinus, vaid nõudes“), mille kaasautor Paula Szuchman soovitab süsteemi, kus iga inimene spetsialiseerub just nendele kodustele töödele, mis tal kõige paremini välja kukuvad. „Kui sul tuleb nõude pesemine paremini välja kui sugulastele helistamine, jäägu see sinu tööks,“ vahendab Business Insider Szuchmani soovitust. „See võtab sul vähem aega kui su partneril, aga tema saab telefonikõne kiiremini tehtud. See tähendab, et olete kahe peale tublisti aega kokku hoidnud.“

Kommentaarid  (5)

ei ole 30. aprill 2022 10:38
vaja jagada,kõik majapidamistööd tuleb mehel ära teha,siis pole kunagi ühtegi pahandust.
Nimi 30. aprill 2022 00:18
Igasugusele jagamisele järgneb ainult kisa, kuidas üks või teine asi on valesti tehtud. Jagada saab ainult valdkondi - kuhu teine oma nina ei topi. Siis võib mingi harmoonia saavutada.
Abielu 30. aprill 2022 06:13
püsib kui mõlemad on opositsioonis. Aga sinul? Paistad koalitsiooni mängima! Tavaliselt oma elust ei räägita ajakirjanduses. Aga tänapäeval vist moes. Nagu Reet Linna Anne Veski kallal. Reet elagu oma elu, las Anne elab oma. Igatahes, Reet lasi ennast üleni täis. Eestlased kipuvad teiste elusid elama. Sellepärast ka riiud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS