Ussikeeled

Foto: Kollaaž
Manona Paris, Keit Paju 18. aprill 2022 12:20

Seekordne saade on vägagi nukral teemal – mida teha siis, kui sina, kes sa oled palju elus kogenud, omajagu haigetki saanud, üritanud end uuesti üles ehitada ja nüüd, tundes endas taas soovi armastust kellegi teise vastu ligi lasta – saad uuesti kõrvetada?

Ehk, sa tahaks armastada, aga keda? Kui see, keda pidasid üle hulga aja oma tunnete vääriliseks, sulle haiget teeb? Kibestud? Ohkad, lakud haavad terveks ja üritad taas?

See on üks väga hingeline ja paljude eluliste näidetega saade. Lisaks jagame palju nippe, kuidas pärast lahkuminekut käituda ja mitte käituda – näiteks, kas teadsid, et teadusuuringud on näidanud, et pärast valusat lahkuminekut on murdunud südamega inimese aju väga sarnane heroiinisõltlase omaga?

Kirjuta meile ussikeeled@ohtuleht.ee, ja kirjuta, mida sa arvasid ja millest me veel võiksime rääkida?

Samal teemal

Kommentaarid  (9)

aga 19. aprill 2022 08:38
Defineerige kõigepealt,mis on armastus. Järgmiseks,millisest armastusest on jutt.On see emaarmastus,kodumaaarmastus, loodusarmastus jne või armastus mehe ja naise vahel või hoopistükkis moodsa aja kõikvõimalikud uusarmastuse liigid. Väita,et kõik on teeninud ära armastuse on üdini vale, vajada nad ju võivad,aga see on hoopis teema teisest ooperist. Ei tule õige armastustunne ei suure ootamise,otsimise ega sellest lakkamatu mõtlemise peale. Ta kas tuleb või ei tule ja see tulekuaeg on üksnes tema teada.
Urrrr 18. aprill 2022 22:47
Sageli arvatakse, et "liblikate" kõhtu tekkimine uues suhtes on hea märk, kuid tegelikult on see pigem märk sellest, et sa ei tunne end kindlalt ning oled ärevil. Nii et kui sul ei teki kõhus seda kõditavat tunnet, on see märk sellest, et sinu uus suhe võib tegelikult olla tõeline. Hea paariline on keegi, kes paneb sind end rahulikult ja mugavalt tundma. Aga ikka otsitakse taga seda "liblikaid" ja nii möödubki kogu see aeg millegi "naised saunas rääkisid" asja otsimisele. Otsi parem seda kellega sul on turvaline oma elu veeta. Kes sind armastab ja keda sina armastad.
Urrr 18. aprill 2022 22:48
Kes on alati sinu kõrval kui sul on mure või kui rõõmustad siis koos temaga. Kes tahab sind lihtsalt niisama kaisutada olenemata põhjustest. Kes vaatab ja kohtleb sind kui naist....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS