Eneseareng

NAISTELEHE PSÜHHOLOOGIATEEMALINE PODCAST ILMUB IGAL TEISIPÄEVAL

„MÕTTEKOHT“ | Kuidas mõjutab häbimärgistamine inimese (vaimset) tervist? (7)

LISA KOMMENTAAR

varjudevahel to Marta 31. märts 2022 03:36
Tugevat usku pühasse teadusesse! Mitte alla anda! Mitte et ma teadust alavääristaks, vaid teadussaavutusi tuleb võtta sellena, mis nad on: käesolevaks ajaks avastatud seaduspärasused. Me ei ei tea, mida avastatakse mõeldakse välja järgneva kolme sajandi jooksul või aastatuhande jooksul, võimalik, et neile pole enam uudis see, millest kirjutasin. Võib-olla näevad nad sel ajal juba kõike monitoridelt ja rakendavad oma teadussaavutusi minu viidatu suhtes sarnaselt rasvaimule või kaanide eemaldamisele. Minu jutt oli mõeldud siiski vabale mõttele, mitte teiste poolt omaks võetud dogmade kordajale.
varjudevahel 29. märts 2022 22:43
Kui inimesed teaksid, et on olemas inimsilmale nähtamatud "eluvormid", mida osa kirjandusest nimetab deemoniteks ja vaimudeks, siis oleks võimalik ennast nende vastu vaimselt kindlustada ja katkestada ahel: migreen …. ärevus- ja paanikahäired … depressioon. Ja jah, see nn "eluvorm" on võimeline põhjustama mentaalse "hangumise" kõrval ka kehalist "hangumist", samaväärselt inimeste kõikvõimalike muude psüühiliste seisundite võimendamist ja inimeste sinna seisunditesse pikemaks ajaks "lukustamist". Inimene on neile toit ja seega on sihtmärgiks kõik inimesed.
varjudevahel 29. märts 2022 23:07
Täienduseks lisan, et olen kõige muuga mida Sirje Kuldmägi-Pajula ütles, nõus. Lisasin siia vaid ühe põhjuse variandi, mis on üldiselt enamasti täielikult eitatud ja ignoreeritud. Üks variant ei välista teist.
Marta 30. märts 2022 10:53
Ohh jumal... Kui 21 saj veel sellist totrust räägitakse ( kirjutatakse ) , siis mida tõesti tahta varasematest sajanditest... Poe ime, et vanasti oli inimeste seisuste erinevuseks "halb veri" ja "hea veri" või et iga haigusega tuli aadrit lasta, et "halb" välja lasta..🥴🥴 See, et tänapäeva meditsiin kõikide haiguste põhjuseid ei tea või neid ravida ei oska, ei tähenda, et need on veel need hädad, mis kuuluvad "kurja vaimu" valdusesse... No pole hullu - küll siis teadus tasapisi võtab neid valdusi "va kurjalt" üle.. Seniks aga - jumal anna mõistust !!! 🙏🏻
to Marta 31. märts 2022 03:53
Mitte miski ei välista, et 25. sajandil vaadatakse meie aega tagasi kui omamoodi tehnilisest kiviajast välja tuleku aja algust, umbes nii nagu me vaatame sajandite taha tagasi. Piisaks ühest tänapäeva Einsteinist, kes oskaks vaadata asjadele veidi teisiti kui siiani on vaadatud ja suudaks kokku võtta ja formuleerida uued seni avastamata seadupärasused, ja mõnekümne aasta pärast võime olla hoopis teises maailmas (ilmselt küll ainult või peamiselt tehnilises mõttes teises maailmas, iseküsimus oleks, et kas see oleks parem kui praegune).
on 29. märts 2022 20:51
vaja magada mitte veesoonel ega hartmanni joonel, eriti hartmanni joonte ristil- magnetjooned mõjutavad inimese pead kordi hullemini kui tabletid mida tarbid ja lõpuks on magu läbi sellest keemiast. valige korralik magamiskoht..oma säng on sätitud möödunud sajandil ja ükski disainer seda ei nihuta mujale, nii on.
Marta 30. märts 2022 10:58
On on... Kui ükski närv ei kõigu sellist jampsi kirjutades, mis lõpeb eelmistel sajanditel voodite paigutusega tänapäeva maailmas.. 😖😖, siis jah - siin ei aita enam ussi- ega püssirohi !!! Ilusaid unenägusid ☁️😴☁️