Meik: Susanne Vare

Foto: Martin Ahven
Verni Leivak 30. jaanuar 2022 08:17

Üksteist aastat TV3 reporterina töötanud Eve Heinla oli koos operaatoriga parasjagu Stenbocki majas valitsuse pressikonverentsil järjekordset uudist tegemas, kui ta e-kirja teel koondati.„Kuulasin kikkis kõrvadega, mida Kaja Kallas ja Tanel Kiik rääkisid. Jutt käis sellest, et aastavahetuseks kaotatakse koroonapiirangud,“ sedastab Eve (55).

Päev algas nagu ikka hommikuse koosolekuga ja miski ei ennustanud otseselt, et seda võiks sisustada ootamatud dramaatilised sündmused. Mingid märgid ehk õhus olid, aga just nii läks. Võtnud hetkeks kätte nutitelefoni saabunud elektronkirjade sirvimiseks, selgus karm tõde. Jah – Evele teatati koondamisest kirja teel (!). Seadus seda ju lubab.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

miks seda hala nii pikalt peab korduvalt avaldama? 30. jaanuar 2022 08:36
Koondamine oli tööandja valik, ta ei pea koondatavaga vaidlema, kas selle- või teise asja pärast.
Keegi ei julge 27. jaanuar 2022 08:13
kommijatest ka välja ütelda tõde. Siin riigikeses ei loe professionaalsus üheski eluvaldkonnas suurt midagi. Loevad tutvused, pugemisoskus ja ülla- ülla seksikad kehavormid ja noorus. Just väliste tunnuste alusel on valitud meediakanalitesse, samuti riigiasutustesse noori tibisid, kes demonstreerivad kehavõlusid. Muud polegi tarvis.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS