Suhted

„USSIKEELED“ | Sariabielluja ülestunnistus: miks ma ühest pikast abielust kohe teise lidusin ja miks see ei ole (alati) hea? 

Manona Paris, Keit Paju, 17. jaanuar 2022 14:25

Ussikeeled

Foto: Kollaaž: Ussikeeled

Täna räägime sellest, miks tuleks võtta pärast suhte lõppu või lahutust puhkus ja otsida uue kaaslase asemel vaid iseennast. Kui sa oled just ühest põrgust pääsenud – ja lahutus on alati teatud määral purgatoorium –, siis kui kaua peaks ootama, enne kui oma südame taas kellelegi usaldad?

Ussikeeltel on siin väga erinevad isiklikud lood rääkida. Saage tuttavaks – Manona, sariabielluja! On osanud aastast 1995 olla suhtes ja koguni abielus, vahepeal päevagi de facto vallaline olemata.

Mida arvab sellest Keit, kes on pärast kaheksa aastat kestnud suhet juba teist aastat vallaline ja kelle vallalisestaatust suudaks muuta tõesti vaid prints valgel hobusel?

Kuula, see on kuum, naerune, aga samas ka analüüsi täis eluline saade!

Kirjutada võid meile ka: ussikeeled@ohtuleht.ee. Anna teada, kui sul on endal mõni lugu, mida jagada, või mõni mure, mis vajab lahendust.

Samal teemal

08.01.2022
„USSIKEELED“ | Elu Mallu kingades ehk Mitu korda võib anda oma petvale partnerile viimaseid võimalusi?
23.12.2021
„USSIKEELED“ | Kuum seks suguvõsa jõululaua ääres? Jah, see on võimalik ja vahel isegi hädavajalik!
18.12.2021
„USSIKEELED“ | Ta oli noor naine, viimaks ometi õnnelik ja lapseootel... ja siis murdis kuri, sugulisel teel leviv vähk ta maha
13.12.2021
„USSIKEELED“ | Toimivat suhet proovile panna on üks äraütlemata tobe mõte!