Eesti filmi- ja teleauhinnad 2021Foto: Martin Ahven
Reet Linna 4. jaanuar 2022 08:00

Aastavahetuse paiku on mul ikka olnud kindlad tegemised ja lubadused, mis tuleb tingimata täita. Enamasti on need olnud isiklikud asjad.

Kuidagi ei ole tahtnud võtta uude aastasse kaasa vanu võlgu, olgu otseses või kaudses tähenduses. Kui kellegagi on aasta jooksul suusad risti läinud, olen püüdnud ära leppida. Sellega seoses meenub tragikoomiline seik aastate tagant, kui kohtasin uhkel aastalõpupeol lillepaviljonis inimest, kellega olin pahuksisse läinud. Kui ma siis ennast madalamaks kui muru tegin ja lepitust palusin, selgus, et tema arvates olin ma sassi läinud. Inimesed pole sellise alandliku käitumisega lihtsalt harjunud. Peab ettevaatlik olema, et end niiviisi naerualuseks ei teeks!

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

9. jaanuar 2022 09:31
Reedal oleks tõesti juba aeg koju jääda.Kaua sa ikka siin ekraanil oled.Täna juba kordus sügisesest saatest,kus Reet käis koprajahil.Tegele oma lapselapselastega.
80 aastane memm olen. 4. jaanuar 2022 14:16
Prillitoos vajaks küll uut verde.Reeda ideed on juba ammu otsa saanud.
Anni 6. jaanuar 2022 00:58
Olen memmega täitsa nõus.See lõputu enese upitamine ja kiitmine-ajab lausa öökima. Viimasel ajal ongi televisiooni reklaamikampaanias üks Linnade uputus.Küll isa Ivo,poeg Robert(selle on Reet ainukesena suutnud "Ära rääkida",sest teised lapsed elavad oma tavalist elu ega figureeri meedias.)Ja see lõputu eneseupitamine. Isegi lõpulause, mis ju ka Reedal laenatud "Elame veel"on muutunud tänu temale nii lamedaks. Ja see silmakirjalikkus....Istub teine ekraani ees ja julgeb haliseda, et kuidas ometi tulla toime elektrihinna tõusuga, tahaks ju lastelastele ka kommikoti kuuse alla panna.....
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS