Kollaaž

Foto: Ussikeeled
Ket Paju, Manona Paris 18. oktoober 2021 14:39

Seekord me räägime taas Tinderist – kuidas seal hakkama saada? Lisaks räägime ka sellest, miks inimesed ei julge lahku minna. Lahutama peab, kui suhe ei toimi, seda võiks suisa koolis õpetada!

Ja me ei hoia kokku oma pahameelt, mis tabab iga vallalist naist, kes taaskord komistab kohtinguportaalist eriti vale mehe otsa – sellisele, kellega suhtlema hakates tundub, et pole vigagi, aga kes pärast paari päeva tunnistab, et ta tegelikult omab perekonda ehk naist ja lapsi. Aga tahab salaja veidi võõrad näitsikuid kõrvale haugata… Mees, tee enne oma elu korda!

Lisaks anname nõu, kuidas õigesti käituda, et enda kõrvale ikkagi see õige leida, mitte mingi suvaline kohatäitja.

Pöördumise teeme ka kõigi nende poole, kes siiani mittetoimivas kaassõltuvas suhtes kannatavad, kartes kõige rohkem üksi jääda.

Kui sul on meile soovitada jututeemasid, soovid anonüümselt midagi hingelt ära rääkida, või meie nõu saada, kirjuta julgelt ussikeeled@ohtuleht.ee!

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

*** 16. oktoober 2021 19:45
Tasuks enne tundma õppida seda inimest, kellega abielluda.
16. oktoober 2021 19:44
Üldiselt võiks suhetest ja nende detailidest ja/või toimimisest rääkida inimene, kes on näiteks vähemalt 30 aastat abielus olnud. Või sinnapoole. Ja tõepoolest, miks mitte ka koolis - perekonnaõpetuse tunnis. Kuigi ilmselt on see meeletult "vanamoodne" ja igav, elada ühe inimesega koos sisuliselt terve elu. Heinz Valk näiteks, tuleb millegipärast meelde - tõsine Eesti mees, 41 aastat abielus. Kui tema midagi abielu teemal räägiks, siis sellel sõnal oleks kaalu.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS