Keit Paju, Manona Paris 2. oktoober 2021 08:33

Seekord räägime karjumisest iga kandi pealt. Kas tõesti on nii, et naine, kes öösel ei karju, teeb seda päeval – ehk kas too naistevaenulik kalambuur ka tegelikult toimib? Stuudios on kaks naist, kes teavad nii mõndagi karjumisest nii ja naapidi ning ei hoia selles osas häält sordiini all.

Esiteks – miks te arvate, et naise orgasm peab olema selline, et ilmtingimata tuleb nii röökida, et naabrid politsei, pääste ja Batmani kohale kutsuksid?

See, mu kullakesed, on pesueht orgasmisurve, sest kuigi jah, võib olla ka selliseid orgasme, on ka täiesti toredaid vallandumusi, mis võibolla lihtsalt puna palgele toovad. Ja igaüks reageerib mõnule erinevalt – mõni tahabki just kuss olla ja lasta ekstaasilainetel seda võimamalt rulluda üle keha.

Ja sa jeerum küll, miks on see, et naisel on põhjust päeval häält tõsta, kuidagi taunimisväärne? Äkki sel naisel on põhjust – on piisavalt olukordi, mis vajavad hääletõstmist. Lisaks olgu seegi öeldud, et muidugi, karjumise kui sellisega asju ei lahendata. Ent naise puhul on sageli „karjumine“ igasugune konkreetsem kõneviis. Vahel isegi etteheitev pilk.

Niiet, aitab kahepalgelistest, misogünistlikest naljadest, mis ei pane kedagi rohkem seksi nautima, orgasme väärtustama või end paremini tundma.

Kuula! See on väga kuum ja karm saade koos avameelsete eluliste näidetega!

Kui sul on meile soovitada jututeemasid, soovid anonüümselt midagi hingelt ära rääkida, või meie nõu saada, kirjuta julgelt ussikeeled@ohtuleht.ee!