Suhted

Kuidas toksilist inimest ära tunda ja end kaitsta?

ETTEVAATUST, MÜRGINE SÕPRUS! „Sõbranna tahtis teada igast mu käigust ja korraldas skandaale. Ta oli hullem kui armukade mees!“  

Kristiina Tilk, 25. september 2021 11:55
SÕBER NII EI TEE! Kui keegi, keda pead endale oluliseks, sind vaid maha teeb, draamasid korraldab, on kade ja sõltuv või kujutab ette, et maailm tiirleb ümber tema, siis jookse! Tõenäoliselt on tegemist mürgise inimesega.Foto: Sebastian Gauert / Alamy (Vidapress)

„Paljud mu sõpradest on mingitpidi olnud toksilised. Inimesed, kes on bipolaarsed – kui on kõrghetk, on nad maailma säravaimad, abivalmimad, imeliselt loomingulised inimesed, kellega koos saab suuri asju teha. Kui on madalperiood, siis lõhutakse kõik. Olen õppinud mitte tükkidele ette jääma,“ kirjeldab oma sõbrasuhteid naine, kellele tundub, et ta nagu magnetina just mürgiseid inimesi ligi tõmbab.

Juba koolis õpetatakse, et sõbra ülesanne on sõpra mõista, julgustada, kuulata ja vajaduse korral olemas olla. Et sõbraga koos on alati hea! Kui aga sõber sind vaid maha teeb, draamasid korraldab, on kade ja sõltuv või kujutab ette, et maailm tiirleb ümber tema, siis jookse! Tõenäoliselt oled koperdanud mürgise inimese otsa.

Samal teemal

11.09.2021
„USSIKEELED“ | Mis tunne on olla seksisõltlase naine?
27.08.2021
ARMID KOOLIST KOGU ELUKS! Koolikiusamise ohvri viha purskus välja: oleksin võinud klassivenna sealsamas ära tappa
16.05.2021
LUKSUSES ELATUD ABIELUST SAI KOŠMAAR! Põlatud mehe suur kättemaks: pidev jälitamine ja ähvardused. „Värdjas, sa rikkusid mu elu ära!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee