Foto: Pexels
Silja Paavle 6. september 2021 18:08

„Täiesti kindlalt on võimalik nautida maitsvat toitu, nii, et samal ajal terveneb ka suhe nii toidu kui iseendaga ning kaalunumber jõuab sellisesse suurusesse, mis toob rahulolu iseendaga,“ kinnitab värskes Naistelehe podcast'is „Mõttekoht“ Merlin Vask.

Merlin on ise läbi elanud aja, mil ta oli teistest suurem ning teda välimuse pärast noriti. Ta ei olnud iseendaga rahul ning kannustas end pidevalt muutuma. „Ühel öösel ärkasin vaikselt mehe kõrval üles, nutsin ja tagusin end. Ma olin otsustanud taas dieeti pidada ja libastunud,“ meenutab kiire muutuse ja südame tervenduse terapeut Merlin. Sel ööl otsustas ta enda piitsutamise lõpetada ning leppida sellega, et ta ongi pontsakam.

Siis aga asus ta õppima kiire muutuse teraapiat ning mõistis, et meie toitumisvalikud ja harjumused tulenevad alateadvusest, mis omakorda on mõjutatud meie möödanikust. Ning kui on soov end muuta, on see täiesti võimalik.

Olles ise jõudnud oma unistuste kaalu ja õppinud end armastama, on Merlin võtnud oma missiooniks panna ka teisi mõistma, et igaüks on väärt tundma end omaenese nahas enesekindla ja väekana ning jõudma just sellisesse kaalu, mis talle rahulolu toob. Kuidas seda saavutada, sellest värskes saates kuulebki.

Vestlust juhib Naistelehe toimetaja Silja Paavle.