Ilu ja mood

Rõhuta õiget! Vali õiged kõrvaehted vastavalt näokujule 

Helen Perk, 8. juuni 2021 14:00
Foto: pexels

Kõrvarõngad pakuvad välimusega mängimiseks lugematult võimalusi. Et ehete disaini enam esile tõsta ja kandja ilu rõhutada, vali järgmised kõrvarõngad näokujust lähtuvalt.

Ümar näokuju

Keskendu oma näo visuaalsele pikendamisele. Selle saavutamiseks on hea valida rippuvad ehted, olgu siis tagasihoidliku välimusega ketid või pidulikum pärlirida. Oled ehk avastanud praegu väga populaarsed õlgu puudutava pikkusega kõrvarõngad?

Just sulle!

Lespetites.ee 22.00

Mango.com 15.99

Mango.com 15.99

Accessorize.com 9.90

Accessorize.com 8.90

Väldi!

Silmatorkavalt ümarad ja liiga väikesed kõrvarõngad pole ümarale näokujule komplimendiks. Need ei anna üldmuljele midagi juurde, pigem rõhutavad näo pehmet vormi veelgi.

Südamekujuline nägu

Avaram otsaesine ja kitsenev lõuajoon on ideaalne, et kanda tilgakujulisi kõrvarõngaid, mis ülaosast kitsad ja laienevad allapoole. Näo proportsioone tasakaalustab ka kõik ovaalne ja voolujooneline, erinevad kumerused. Katseta massiivsemaid kõrvarõngaid, mis tõmbavad tähelepanu otsaesiselt ära.

Hea valik!

Kaubamaja.ee 79.00

Ehestu.ee 139.00

Tvj.ee 59.00

Ehestu.ee 109.00 (joonisele kõrva)

Mohito.com 7.99

Väldi!

Liiga nurgelised ja neljakandilised kõrvarõngad teevad samasuguseks ka näokuju – kõik kokku võib mõjuda liiga jõuliselt.

Kandiline näokuju

Kandilist nägu iseloomustab tugev lõuajoon. Kõrvarõngaste ülesanne võiks olla üldmuljet lamedamaks ja pehmemaks muuta. Kaasa aitab, kui valida ümar ning kumer stiil ja voolavad vormid. Olgu ehe väike ja diskreetne või hoopis silmatorkav – see polegi oluline.

Proovi neid!

Mango.com 19.99 (joonisele kõrva)

Annelitammik.com 96.00

Accessorize.com 9.90

Accessorize.com 8.90

Kaubamaja.ee 104.99

Väldi!

Kõik, mis kannab endas näokuju nurgelist vormi, tuleks jätta kõrva panemata. Ehk ruudud ja ristkülikud, nurgad ning geomeetria kingi sõbrannale.

Teemandikujuline nägu

Kui näo kõige laiem osa on silmad, aga otsmik ja lõug võrdselt kitsad, võib tasakaalu leidmine olla paras trikk. Proovi näiteks ruudu- või kolmnurgakujulist disaini. Julgetele sobivad kindlasti silmatorkavad kroonlühtristiilis kõrvarõngad, need teevad näole särava komplimendi.

Väärt leid!

Mango.com 29.99

Ehestu.ee 85.00

Ehestu.ee 50.00

Zara.com 9.95

Kaubamaja.ee 129.99 (joonisele kõrva)

Väldi!

Lamedad ja pikad rippuvad kõrvarõngad kipuvad piklikku nägu visuaalselt veelgi venitama.

Ovaalne näokuju

Vähenõudlik näokuju, mis annab ehtevalikuks üsna vabad käed. Seega lähtu näiteks oma juukselõikusest. Kui see on kelmikas poisipea, sobivad ideaalselt pärlite ja teemantidega väikesed klassikalised kõrvarõngad. Pikema soenguga katsetada keerukamat disaini.

Säti kõrva!

Accessorize.com 8.90

Lespetites.ee 39.00

Glamuur.ee 169.00

Levi.design.ee 26.95 (joonisele kõrva)

Accessorize.com 17.90

Väldi!

Liiga massiivsed kõrvarõngad võivad muuta näo visuaalselt hoopis väiksemaks.

Trenditeadliku valikud

  • Ketid, rõngad ja metall ei ole vaid raskemuusika austaja ehtelaeka sisu, vaid ka iga moeteadliku naise esimene valik.

  • Pärlkõrvarõngad on alati moes olnud. Kuid ära kaota valvsust, sest moeehe ei meenuta vanaema pärandit! Trend peitub väikeses üllatuselemendis. Klassikalise pärli asemel sobitatakse moodsates kõrvarõngastes kokku väga erineva kuju ja tooniga pärleid.

  • Ühe kõrvarõnga kandmine on olnud tähelepanu keskpunktis juba mõnda aega. Aga see mõjub endiselt värskelt!

  • Teemandid on olnud alati tüdrukute parimad sõbrad. Kas ka jätkuvalt? Jah!

  • Värvikirevad pärlkõrvarõngad, mis pärit kui lasteaia käsitöötunnist, on lõbus vaheldus. Kerged ja vabad, suvise puhkusehõnguga.