Ilu ja mood

Võta snitti staarilt: hoia šokolaaditooni juuksed võimalikult kaunina 

Helen Perk, 18. mai 2021 09:00
Salma HayekFoto: SplashNews.com
Näitleja Salma Hayek teab, et juuksed on naise suurim ehe ja läikivad juuksed lausa krooniks. Mida teha, et ihaldatud šokolaaditoon liiga kiirelt ei tuhmuks?
Aloxxi tooniv palsam-mask Instaboost Conditioning Color Masque (toon Hazel-Nuts For You) Hind veebipoes Ilu.ee 17.90 (200 ml)Foto: Tootja
Wella Professionalsi tooniv juuksemask Color Fresh (toon Chocolate Touch) Hind veebipoes Rosalind.ee 18.90 (150 ml)Foto: Tootja
Goldwell Dualsensesi tooniv palsam Color Revive (toon Cool Brown) Hind veebipoes Kehapood.ee 17.57 (200 ml)Foto: Tootja

Kuidas kasutada?

  • Tooniv palsam on ideaalne lahendus juuksevärvi värskendamiseks, tee seda kord nädalas. Toon kestab mõne pesu, toime on aga sarnane tavalise juuksepalsamiga – niisutav ja toitev.

  • Et toonijad ei ole tugeva koostisega, on neid ka üsna ohutu kasutada.

  • Soeta alati pigem kallim toode ja tee valik juuksehooldusvahendeid müüvast poest. Nii ei paku tulemus ebameeldivat üllatust.

  • Loomuliku värvi värskendamiseks piisab, kui kannad palsamit vaba käega kogu juuksepikkusele. Masseeri või kammi juuksed laiapiilise kammiga läbi.

  • Kui juuksed on väga kahjustatud ja kuivad, ei pruugi toonijad kaua püsida või ei hakka üldse peale. Rikutud juuste puhul on toonijaid ka raskem välja pesta ja värv võib inetuks muutuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee