Lugejakiri

Lugejakiri | Jama majas: pruutkleit ei lähe selga... (5)

Ohtuleht.ee, 14. aprill 2021 11:24
Pruutkleit.Foto: Stanislav Moškov
Suvel abielluv naine seisab silmitsi õudusunenäoga – pruutkleit ei mahu talle enam selga!

„Tellisin sõbrannalt kleidi eelmisel suvel – istus oivaliselt! Aga kuna kõik külalised ei oleks saanud toona meie pulmas osaleda, siis lükkasime peo edasi selleks aastaks. Kevade tulekuga hakkasin vaikselt jälle asju sättima ja otsima, et tasapisi meeleolu luua. Kleit ootas mind ilusasti kapis, aga minu kurvastuseks selgus seda proovides, et see ei lähe mulle enam selga,” jagab oma kurvastust Karina.

„Ma teadsin küll, et mõned kilod on juurde tulnud, sest mõned riided olid seljas muutunud ebamugavaks. Samas mäletasin selgelt, et kleit oli eelmisel aastal pigem natuke isegi suur. Nii ei teinud ma sellest suurt probleemi. Nüüd kleiti proovides oli üllatus ikka väga halb. Ma mitte ei näe kleidis välja nagu ülekaaluline, vaid mu kleidi lukk ei lähe kinni. Ka kaal kinnitas, et mingi kümme kilo on siin kodus istumisega juurde tulnud küll,” kirjutab naine.

Pulmad peaksid peetud saama juba enne jaanipäeva.

„Meile olulisel tähtpäeval ja seda ei saa ka augustisse enam lükata. Aga kahtlen, kas saan kilodest niivõrd ruttu taas priiks. Söömist üritan piirata, aga liikumiseks on hetkel päris keeruline aega ja kohta leida. Kortermajade vahel ringe just väga ei tee. Mees lohutas, et ostame või uue kleidi, aga ega seda ka kohe kusagilt võtta pole. Ja praeguse kleidi õmbles mulle kallis sõbranna. Ta aitaks mind ka hädast välja, aga kolis sügisel Eestist ära. Videokõnest jääb uue kleidi proovimiseks ja õmblemiseks väheseks. Ja ma ei tahaks närveerida, kas kleit jõuab postiga kohale või mitte. Kindlam on ikka kaaluga tegelema asuda. Ei saa ma süüdistada koroonat ega piiranguid, sest ikka enda mugavuses ja unarusse jätmises on asi. Ehk läheb veel kõik hästi,” loodab Karina.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee