Foto: Pexels
Toimetas Terttu Jazepov 18. märts 2021 11:47
Sa ei pea oma riiete eest välja käima sadu eurosid, et nendes hea välja näha. The Everygirl avaldas kuus lihtsat stiliseerimisnippi, mis aitavad sul oma rõivakomplektidest maksimumi võtta ja neist kallima mulje jätta.

1. Riietu monokroomselt

Sama tooni rõivaste kandmine on lihtne, ent efektiivne viis, kuidas oma komplektist kallim mulje jätta. Sa ei pea riietuma üleni musta või valgesse, vaid võid omavahel kombineerida ka näiteks tumesiniseid ja musti toone – see on alati moes.

2. Kombineeri kangaid

Kunstseemisnahk, kunstnahk ja tviid on vaid mõned kangad, mille lisamine muudab ka kõige lihtsamad rõivakombinatsioonid luksuslikumaks.

3. Lase riideid kohandada

See on tõenäoliselt kõige alahinnatum nipp, aga sellegipoolest on see tõsi. Kui riided istuvad su seljas nagu valatult, võib see lõpptulemust drastiliselt mõjutada!

4. Investeeri klassikalise lõikega mantlisse

Bomber-jakk, klassikaline vihma- või soe talvemantel – sa vajad väärt mantlit. See võib olla nii neutraalset värvi kui ka põneva mustri või lõikega, mis töötab hästi ülalmainitud monokroomsete outfit’idega.

5. Investeeri käsiaurutisse

Kortsus rõivad ei jäta head muljet, mistõttu on käsiauruti hea vahend, mida omada. Kuigi riideid saab ka triikida, on auruti su rõivaste vastu hellem.

6. Õiged aksessuaarid

Siidisall, käekott või kuldsed detailid su rõivastel jätavad rõivakomplektist kallima mulje. Vali aksessuaarid targalt ja kanna neid tihti!