Inimesed

Maris Kõrvits meenutab Raadio 2st lahkumist: ma ei karda välja öelda, et kirjutasin lahkumisavalduse nuttes 

Helle Rudi, 18. märts 2021 10:58
VÕIMALIK AINULT RAADIOS: Korra on Maris telefoniintervjuu ajal ootamatult pidanud tualettruumi jooksma. Stuudiosse tagasi saabudes vastas külaline ikka veel vapralt eelmisele küsimusele. «Ilmselt ei saanud kuulaja ega ka külaline sellest aru, et mind vahepeal polnud. Mul hakkas ninast verd jooksma,» selgitab ta.Foto: Laura Strandberg
«Ma ei lähe kunagi ujuma sinna, kus põhja ei näe. Ma pole ka inimene, kes, pea ees, teadmatusse hüppab,» naerab Maris Kõrvits, kes alates jaanuarist ärkab koos Rauno Märksi ja Retro FMi kuulajatega.

Isiklikult Maris (42) ei arva, et ta pärast nelja-aastast pausi raadiosse tagasi läks. Ehkki mõni pealkiri võis ju nii väita. «Pole sealt ära olnudki,» on ta kuulajana pidevalt uuel ja huvitaval kõrva peal hoidnud. Kuna elus tuleb liikuda ikka edasi, mitte tagasi, osutuski Raadio 2 asemel valituks hoopis Retro FM. Eneseteostusega on siin vähe pistmist. «Haarasin võimalusest, sest ilmselt ei ole ma oma vanusega enam ladvaõuna väärtuses. Selline pakkumine ja ainuüksi teadmine, et olen kellelgi meeles – see on suur kompliment.»

Samal teemal

18.02.2021
„Nõiakivi“ ja hundipoeg Sulot mäletate? Loe, millega tegeleb selle rolliga kuulsaks saanud Ats Joorits täna