LINNUKE KIRJAS: Keili unistas ammu võimalusest, et kodu poleks ainult Eestis. Esimene prooviperiood sai igati edukalt läbitud. «Loomingulises eluvaldkonnas töötades ei tohiks kindlasti end ühe keskkonnaga piirata ja alati tuleks leida võimalikult palju võimalusi avastamiseks ning seiklemiseks.»Foto: erakogu
Helle Rudi 17. veebruar 2021 06:00
«Töökoosolekutel ma kaaslasi üldiselt palmipuudega ei traumeeri,» muigab Bali saarel talvituv saatejuht Keili Sükijainen.

Jaanuaris paistis Eestis päikest natuke alla 15 tunni. Pole siis imestada, et mõni kaasmaalane pakib võimalusel kodukontori kokku ja kolib soojemasse kliimavööndisse. «Soojal maal olles ei pea ainult puhkama, saad siin elada täpselt samasugust elu nagu Eestis,» ütleb viimased paar kuud Balil veetnud Keili (29). Tema naabruskonnast leiab teisigi eestlasi – näiteks kaks tublit neidu töötavad üritusturunduse agentuuris ja mõnigi firmapidu sai organiseeritud just sealt. Lisaks saab mitme maa ja mere tagant edukalt kohvikut juhtida. «Seega ärge rääkige, et ei saa või pole võimalik – on küll!» kinnitab saatejuht.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon