Lugejakiri

Lugejakiri | Palju õnne! Sain teada, et eks magas mu parima sõbrannaga! (2)

Ohtuleht.ee, 1. jaanuar 2021 11:16
Kuidas taastada usaldus?Foto: PantherMedia/Scanpix
Aastaid hiljem oma eksi petmistest kuulnud naine on ristteel ega tea, kuidas oma eluga edasi minna. Keda usaldada, keda mitte?

„Elu ootamatud keerdkäigud viisid mu üle kümne aasta kokku eksiga. Tema ausus ja otsekohesus tõid kunagised murepilved tänasesse päeva. Mitte armukadedusest pole juttu, aga just reetmisest,“ alustab Kristiina oma kirja.

Mees tunnistas, et ühel õhtul oli ta koos toonase elukaasalse sõbrannaga alkoholi tarbinud ja läbi rõõmude ja kurbuste jõuti vahekorrani.

„Mis ma ikka oskan kosta... Ma võin kõigest aru ju saada, aga on mingid väärtused, millest elus ei saa üle ega mööda minna. Ja kui suudan ka mõelda, et olgu – juhtus, siis piinab mind see, et miks ta mulle ei rääkinud. Just sõbrannat mõtlen,“ tunneb Kristiina end reedetuna.

Sõbranna ise väidab naise sõnul, et tema ei tea sellest midagi.

„Jahub, et äkki oli mäluauk. Tal olevat paar korda elus nii juhtunud, et alkoholiga on totaalne mäluauk olnud. Kas see on vabandus? Ära joo, kui end kontrollida ei suuda! Ta küll ütleb, et tunneb end kehvasti, kui tõesti minu räägitu tõsi on, aga usaldus... Kuidas ma selle tagasi saan? On see üldse võimalik? Ma arvasin seni, et tema on mu elus üks neist inimestest, keda saan pimesi usaldada. Kui senini olin meie sõpruse üle uhke, siis nüüd ma isegi ei tea, kes me üksteisele oleme. Mingi tühimik on minu ja sõbranna vahele tulnud,“ tunnistab Kristiina, et on kurb.

„Kas midagi sellist saab oma parimale sõbrannale andestada? Kuidas sellega ise leppida? Olen lugenud lugusid, kuidas inimesed olnu jätavad maha ja alustavad uuelt leheküljelt, aga elus ei näi see sugugi nii lihtne olevat.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee