Blogid

Dilaila kolumn | Missioon Tussisööjatele (2)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 19. november 2020 17:49
Olen kindel, et mehed räägivad koos olles pidevalt naistest ja seksist. Millega kellegi tšikk magamistoas või mõnes muus põnevamas kohas hakkama on saanud. Kellel on seksika toateenija kostüüm ja kes on pärast pikka tööpäeva massaažiõliga ukse peal vastas.

Naised aga? Noh... Edastasin kord sõbrantsile seksika sõnumi, mille mees mulle saatnud oli. Isegi ilma igasuguste visuaalideta, ehkki neidki leidub mul piisavalt. Mina olin muidugi uhke, et mu mehel on nii hea kujutlusvõime ja ta minu peale nii, khm, detailselt mõtleb. Sõbrants vastas selle peale aga lihtsalt „lol“. Mis tõlkes tähendab: „Ma ei tea, mida su sõnumi sisuga peale hakata, ning pean pärast selle lugemist ilmselt pihile minema.“ 

Ent paar klaasi veini vallandavad alati keelepaelad. Tühja klaasi lauale lüües teatas Merit: „Tüdrukud, mulle pole keegi elu sees suuseksi teinud!“ 
Me olime loomulikult šokis. Mitte kunagi?! Huvitav, kas Tussisööjate podcast’i kuttidel on sel nädalavahetusel vaba aega? 

„Aga mina pole jälle mitte kunagi kellelegi suuseksi teinud!“ teatas selle peale Helena. Nagu võite arvata, on tema see tibi, kes mu vanillimaitsega sõnumite peale ehmus.

Siis rääkisid kõik juba läbisegi, mida nad teinud on või pole. Üks tibidest oli aga pikemat aega vait. Keset elavat diskussiooni pahvatas ta äkki: „Aga ma pole vähemalt viis aastat misjonäri asendis seksinud! Basseiniseks ja piitsutamine pole küll pahad, aga ma igatsen seda väga.“ 

Sorri, aga sel hetkel purskasin lihtsalt naerma. Ning siis võtsime kõik oma telefoni välja ning hakkasime seksikaid selfie’sid võrdlema. Nii et mehed, nüüd siis teate: kui teie kallim millestki puudust tunneb, saab sellest üsna kiiresti teada terve linn.

Ahjaa, kas teie mehel on mõni kohutav riideese, mis teid hulluks ajab? Minu mehel on mingid vanad kaks numbrit liiga suured sinised kulunud plekilised dressipüksid... Mida ma tal järjekindlalt jalast kisun, kui ta neid hommikukohvi tegemisel kannab. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee