Suhted

ÕHTULEHT KEENIAS | TINDERI-KATSE: kas valge naine leiab rohkem mehi Aafrikas või Eestis? (6)

Evelin Kivimaa, 6. november 2020 11:04
KATSETAJA: Õhtulehe ajakirjanik Evelin uudistas Tinderi tutvumisäpis ringi nii Keenias (vt mehed ülareas) kui ka Eestis (vt mehed alareas). Südant sulatas suhtlus aga vaid ühes neist riikidest.Foto: Kollaaž (Kuvatõmmis/Tinder)
Piisab vaid keskmisel eesti naisel lennata Mustale Mandrile, kui peale päikesekiirte kümbleb ta ka meeste külluslikus tähelepanus. Õhtulehe naisajakirjanik koges, et muzungu’t ehk valgenahalist saadavad Keenias kõikjal sõbralikud hõiked ja jutualustused, sekka mõni abieluettepanek. Kui juba tänaval püüab juhuslik pisikaubitseja lisaks kõrvaklappidele eestlannale ka pulmi kaela määrida, mis siis veel Tinderi tutvumisäpis juhtub?

Elu hakkab Aafrikas pulbitsema hommikul eriti varakult. Kui on õnnetust ööbida mošee lähedal, võid ärgata veniva laulujoru peale kella poole viie ajal. Maapiirkondades kikerikiitavad kuked une silmast kella viie paiku. Nii tundubki loomulik, et pühapäeva varahommikul kella seitsme paiku kubiseb Keenias Tinderi tutvumisäpp agaratest suhtlejatest. Üks noorem ja tõmmum kui teine, paljudel meestel seljas ülikond, ees lips ja mitmel ka näomask. Huvitav, äpi kaudu koroonanakatumisest pole ma veel midagi kuulnud. Ju siis on lihtsalt aja märk! Märtsikuust saati on ju Keenias kohustuslik maski kanda, muidu ähvardab rahatrahv.

Samal teemal

22.09.2020
„USSIKEELED“ | Kuidas Tinderis saada esimesel ööl elu parimat seksi?
07.09.2020
KATKEND RAAMATUST | Kaire Vilgats: me ju teame, et Tinderis käiakse seksi pärast. Käisin ja seksisin
27.08.2020
Vaba naine! Eelmisel nädalal lahutusest teatanud Mallukas seikleb Tinderis
20.08.2020
Malluka abikaasa Kardo tegi Tinderisse konto: tahtsin näha, kas võin vähemalt välimuselt kellelegi meeldida